bugün

Erdoğan'ın atadığı eski YÖK başkanının yaptığı açıklamadır. şimdi mi söylüyorsun bunu, zamanında aklın neredeydi demezler mi adama?...

https://twitter.com/krtku...8U5cihzOGEHu-1sw&s=19
bunu zaten biliyoruz ki, bize bilmediğimiz şeyleri söyleyin.
nasıl bir ülke burası biz işe girerken bile diploma diploma diye beynimizi yerler.adam kocaman ülke yönetiyor ama hesap soran yok.
Herkesin bilip 3 maymunu oynadığı mevzu değil mi bu?
cahil kere cahillerin salak kere solakların sakız ettiği bile bile yalan dolan.
--spoiler--
bunu zaten biliyoruz ki, bize bilmediğimiz şeyleri söyleyin.
--spoiler--

senin bildiğin şey hiçbirşey bilmediğindir.
işe girerken diploma fotokopisi verdim.illa e-devletten de diploma belgesi istediklerinde diploma var ya, sahte mi bu diye bi de şaşırmıştım. Ama diplomayı sunmadan cb olabiliriz demekki.
--spoiler--

cahil kere cahillerin salak kere solakların sakız ettiği bile bile yalan dolan.

--spoiler--

oğlum artık türkçeye geç yahu ne yazdığını anlamak için tercüman lazım.. tamam madem var diyorsunuz görselini koyun. kim salak kim cahil serin ortaya neden koymuyorsunuz görseli ?
ne menem bir ülke burası, biz dava açıp adımızı değiştirsek işe girerken "diplomanızı yeniletin, diplomanın size ait olduğunu nereden bilelim" diye beynimizi yerler. adam 20 yıldır ülke yönetiyor ama hesap soran yok.
bunlar cumhurbaşkanı'mıza verilen fahri doktoralar;

Aziz John's Üniversitesi, 26 Ocak 2004[1]
Kırım Devlet Üniversitesi, 3 Nisan 2004[2]
Devlet Kütüphane Çalışmaları ve Bilgi Teknolojileri Üniversitesi, 18 Mayıs 2006[3]
Girne Amerikan Üniversitesi, 20 Temmuz 2006[4]
Saraybosna Üniversitesi, 29 Mart 2008[5]
Fatih Üniversitesi, 15 Ekim 2008[6]
Maltepe Üniversitesi, 4 Temmuz 2009
istanbul Üniversitesi, 4 Temmuz 2009[7]
Halep Üniversitesi, 22 Ağustos 2009[8] (15 Temmuz 2013'te iptal edilmiştir)[9][10]
Gazze islam Üniversitesi, 16 Nisan 2010[11]
Avrupa Madrid Üniversitesi, 18 Mayıs 2010[12]
Karadeniz Teknik Üniversitesi, 12 Haziran 2010[13]
Piri Reis Üniversitesi, 2 Ekim 2010[14]
Harran Üniversitesi, 31 Ekim 2010[15]
Priştine Üniversitesi, 4 Kasım 2010[16]
Kiev Devlet Üniversitesi, 25 Ocak 2011[17]
Moskova Devlet Diplomasi Enstitüsü, 16 Mart 2011[18]
Ümmü'l-Kurra Üniversitesi, 21 Mart 2011[19]
istanbul Aydın Üniversitesi, 2 Temmuz 2011[20]
Şangay Uluslararası Çalışmalar Üniversitesi, 11 Nisan 2012[21]
Kaide-i Azam Üniversitesi, 22 Mayıs 2012 [22]
Atatürk Üniversitesi, 29 Haziran 2012[23]
Kudüs Üniversitesi, 21 Eylül 2012[24]
Yıldız Teknik Üniversitesi, 5 Ekim 2012[25]
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, 12 Kasım 2012[26]
Gaziantep Üniversitesi, 19 Ocak 2013[27]
Marmara Üniversitesi, 26 Ocak 2013[28]
V. Muhammed Üniversitesi, 4 Temmuz 2013[29]
Cezayir Üniversitesi, 5 Temmuz 2013[30]
Pamukkale Üniversitesi, 28 Eylül 2013[31]
Malezya Uluslararası islam Üniversitesi, 10 Ocak 2014[32]
Türkmenistan Uluslararası ilişkiler Enstitüsü, 7 Kasım 2014[33][34]
Addis Ababa Üniversitesi, 22 Ocak 2015[35]
inönü Üniversitesi, 17 Şubat 2015[36]
Ahmet Yesevi Üniversitesi, 17 Nisan 2015[37]
Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, 28 Mayıs 2015
Waseda Üniversitesi, 8 Ekim 2015[38]
Katar Üniversitesi, 2 Aralık 2015[39]
San Ignacio de Loyola Üniversitesi, 4 Şubat 2016
Makerere Üniversitesi, 1 Haziran 2016[40]
Jamia Millia Islamia, 1 Mayıs 2017[41]

kaynak:https://tr.wikipedia.org/...ra_unvanlar%C4%B1_listesi
YÖK başkanına cahil ve yalancı diyen ODTÜ mezununa selamlar.

ulan sanki adam evet diplomam yok ama ben zorla seçime gireceğim dese siz hayır kanuna aykırı seçime girmemelisin diyeceksiniz. sizin ruhumuzda biat etmek var. neden bu kadar geriliyorsunuz anlamıyorum...
--spoiler--
oğlum artık türkçeye geç yahu ne yazdığını anlamak için tercüman lazım.. tamam madem var diyorsunuz görselini koyun. kim salak kim cahil serin ortaya neden koymuyorsunuz görseli ?
--spoiler--

benim türkçem kelce, sen niye melce bakıyon kaç defa dedim kelce bak, bak nasıl anlayacan, anlamaya niyetin yok ki , yahu yoracan beni daha evvel sana anlattığımı bulacam gözüne sokacam ama deymezsin.

bidaha diyom diploma yok diyenler ideolojik kördür saftoriğin önde gidenidir düşünce yetilerini kaybetmişlerdir akıl izan mizan diye bir kavramları yok olmuştur.nokta.
görsel
ey saftorik mel ve benzerleri bakın.
görsel
ey saftorik mel ve benzerleri bakın.
Listedeki sondan 3. Universitedeki ismi ve oradan bir ünvan almanın anlamını bilseniz hiç övünmezdiniz!
görsel
görsel
ey saftorik mel ve benzerleri yukarıdaki resimdeki gibi askerlik yapmayanlara bu diplomayı kim veriyor bre saflar, bakın bakalım diploma tarihlerine askerlik yaptığı tarihlere o dönemlerde hükümetlerde kimler vardı genelkurmay da kimler vardı, hemen hepsi de zamanında Tayyip düşmanlarıydı , onlarda sizin gibi saf mı bu diplomayı yiyeceklerdi , en ufak şüphede bayram yaparlardı yakarlardı askerliğini , hadi yediler ulan şimdi diploma yok diyonuz diploma olmasa KK nız ve her düşmanı AYM nin önünde yatar CB lığını iptal ettirirdi rezil ederlerdi REiSi , hadi şimdide anlamıyom de bakiiimm mel mel bakan saftorik.
aha bir tane daha sebep; aydın ayaydın chp li değilmiyid , o demedimi ben REiSiN hocasıydım üniversiteden diye, o da mı yalan söyledi yalan söylediyse kim gitti onun yanına niye yalan söylüyon ispat etsene dedi mi kimse diyebildi mi , efendim yükses sesle lütfen ne dedin anlamdım meeellll.
1982 yılında açılan üniversiteden 1981 yılında mezuniyet belgesi almış, güzel mezuniyet belgende ne resim var, ne gizli damga var, soğuk damga var. dekanın da mührü yok. imza yok...
iktidar olma umudunu diplomaya bağlayan güruhun sürekli iftira attığı aciz duruma düştüğünü gösteren hadisedir. bak o tivitin altında ne yazılmış..

Susmuş, görmemiş, faydalanmış, yatmış… YÖK başkanlığı ardından Büyükelçilik yapmış….bu arada 2007-2012 deki görev süresince sayın
@RTErdogan
a 21 üniversiteden fahri doktora ünvanı verilmiş. O zaman da YÖK Başkanı olarak çıt yok! Şimdi kalkmış diploması yok diyor!! Siz kimin YÖK başkanıydınız? Sn #yusufziyaozcan
yeni mi anlamışlar? kaç yıl oldu? yoksa bu en başta muhalefetin ayıbıdır. öyle bir şey varsa meclisi kitler yine hakkı arar bulurdun.
çok ilginç bugünde yeni bişey öğrendik diyelim o zaman.
diploman nerede diye soracak taşşaklı biri çıkabilir miydi acep ?

edit : herif diploma yerine askerlik fotosu koyuyo şaka gibi yaa !
onun sadece bir alyansı var. diploma ne işe yarar ki alyans olmazsa.
Lan bakın....
En muhaliflerden biriyim.
Üstteki akp partizanı trolü davar bile bile şunu diyemiyor...

Evet... diploma şaibeli de!
Adam askerliğini yedek subay olarak yapmış!
Bitti!

Eskinin silahlı kuvvetleri o hatayı yapmaz!
Fotoğrafda fotoşop var derseniz bilemem!