bugün

troll lan bu herif resmen, nasıl bi zihniyet bu? aklım almıyor.

iki ailenin acısını karşılaştıracak kadar düşmek?

bir anneyi, hem de evladını 296 gün komanın ardından kaybetmiş bir anneyi meydanlarda yuhalatmak?

bir babanın şerefiyle oynamak?

yazıklar olsun.

http://www.cumhuriyet.com...i_terorist_ilan_etti.html
pkk kck eylemlerinde halay çeken, polise taş molotof atan, allah'a bile küfreden bebeye ya ne diyecekti diye sorduran haklı ilandır.
küçük terörist işte.
ülkeyi bölmeye çalışan gerçek teröristlerle aynı masaya oturup anlaşmalar yaparken, küçücük yaşta hayatını kaybeden bir insan evladını neye göre, kime göre terörist ilan ettiği merak konusudur.
"Allah'a bile kufretti" Amk siz ne zaman biteceksiniz. Mallikta destan yaziyorsunuz. Bir facebook sayfasina girip iki tık yapsan aydinlanacaksin da o da sana fazla amk malı.

(bkz: berkin elvan ın komada olduğu yalanı)
Bu kadar çok kişiliğe bürününce devrelerin yandığının göstergesidir.
dhkp-c terör örgütüdür, üyeleri ise teröristtir. bu zihniyetle ilan etmiş olabilir.
başbakana bir iftira kampanyası daha. mitingi canlı yayında izledim. ne zaman yuhalattı?
hayatınız yalan dolan. o değil şu inanan salaklar birde bilmeden, görmeden yorum yapmıyor mu asıl koyun bunlar.
evet gerizekalı, dhkp-c üyelerini zaten anasınıfından başlayarak eğitiyor.

erdoğan'ın halen utanmasının olmadığını ve katilin yine, yeniden olay yerine döndüğünü gösteren açıklama.
seçim kazanmak, iktidarda ölene kadar çöreklenmek, ülkeyi keyfine göre yönetmek, kimseye hesap vermeden devam etmek, "başkan baba olmak" hayallerinin büyük darbe aldığını hisseden bir narsistten beklenecek tavır.

erdoğan şu anda "ya devlet başa, ya kuzgun leşe" deyip son kozlarını oynuyor. bu arada, vicdan, ahlak, doğruluk, saygı, sevgi, allahtan korkmak gibi duygulardan her zamankinden daha uzak. kardeş kavgasını dahi körükleyen bu haliyle, bu ülkenin bu adamı daha fazla taşımasına imkan ve ihtimal kalmadı.
video'nun 32. saniyesinde kimin yuhalandığını görmezden gelip koyunların yine koyun olduğunu bize gösteren başbakanın alçakça bir söylemi.
Bu yazıyı okuyan kardeşim beni iyi dinle!

Bu zatın söyledikleri terbiyesizce, insafsızca ve ahlaksızca. Çok sinirlendiğini biliyorum, bende aynı durumdayım. Bu insanımsı yaratık gidici olduğunun çok çok çok farkında bundan emin ol. Bu nedenle aşağılıkça sözler sarfederek, nefret kusarak seni, beni, bizleri sokağa dökmeyi amaçlıyor. Çünkü tek kaçış yolu ortalığı karıştırmak, iç savaş çıkarmak, yeni berkinlerin, yeni burakların canına kıyarak kanla pisliğini örtmek. Bunu ancak nefret kusarak seni,beni,bizi sokağa dökerek yapabilir.

Şimdi kızgınlığını içine at, dişini sık, sabret. Sokaklara çıkma, bu yaratığın provokasyonuna gelerek istediğini yapma!

Güzel günler çok yakın, bundan emin ol!
hemen ilan etmemiş, burak can'ın öldürülmesini beklemiştir.
15 yasinda 16 kilo bir çocuk kendisinden daha çok sevilince yakti kablolari iyice.
Halkını sakınlestırmesı gereken bır kısıyken provakasyonu onlemesı gereken bır kısıyken olenın bır cocuk oldugunu gormesı gereken bır kısıyken yaptıgı provakatorluktur ortalıgı karıstırmak ıcın yapılan bır acıklamadır.
ülkeyi karıştırmaya çalışmaktır. Provakasyona gelmeyin diyo ama provakasyonu kendisi yapıyo.
Katilin bir nevi suçunu ve sebeplerini itirafıdır.
vatanseverlerde onu ilan etti . ama alınıyor mu adam irade sahibi.
tamamen iktidar hırsına, her şeyi göze almış başbakan söylemi. burakcan'ın ölümünü araç olarak kullanılacak, denmişti defalarca. ve öyle de oldu. ölümü ölümle savunmanın mantığı yoktur. ve bunun cezasını hepimiz çekeceğiz. bizi de sürükleme artık tayyip.