bugün

hz yusuf'un güzelliğini almış, alemlere rahmet olarak gönderilmiş, yetmiş iki milletin peşinden koştuğu, ulu önder, başöğretmen, laikliğin savunucusu ama laik olmayan gerçek müslüman olan recep tayyip erdoğan'nın sıradan bir mankenimsiden pek tabi ki yakışıklı olması durumudur.

buna inanmayan gaflet uykusundan uyanamamış kıtmirler elbette çıkacaktır ancak bunun da ispatı mevcuttur. en basiti youtube'dur, google'dır, vimeo'dur. buralara ulu önderimizin adını yazan herkes aradaki uçurumu sarsılarak fark edecektir. elbette gençler şu anda küfre dalmış hormonları sayesinde bu diğer mankenimsi arkadaşı daha yakışıklı bulacaklardır ancak, secdeden başını kaldırmayan, yere abdestsiz basmayan ve gönül gözü gönlünün ardına kadar açık olan gerçek müslümanlar bu durumun böyle olmadığını ulu nderin çok daha yakışıklı olduğunu bir rekat namaz hızıyla fark edecektirler.

rivayet olunur (gerçekliği şüohelidir uyarayım ama gerçek müslümanlar bundan asla şüphe duymayacaklardır) ki bir gün ulu önderin annesi, hz yusuf için bileklerini kesen kızlar için şöyle demiştir "benim recebimi görseydiler o kızlar bıçakları bileklerine değil kalplerine saplardılar"...

(kusura bakmayın bi an kötü olduk, beş yaşına kadarki tutmadığımız kaza oruçlarını tuttuğumuz için ve böyle etkili bir hikayeyi sizlere naklettiğimiz için ağlamaklı olduk)

işte hal böyle iken bizler kalkıp nasıl sıradan bir insanı ulu önderden daha yakışıklı bulalım? bu durum bizler için olduğu gibi tüm tayyip erdoğan coğrafyası için de utanç verici bir durum demektir.
bu durumda bihter türkiye olmaktadır.
kişiden kişiye değişen bir önermedir. güzellik göreceli bir kavramdır. fakat bunun altında ince bir dikkat çabası troll çabası görüyorum.

(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım olmuş) *
tayyip erdoğan: biraz göbekli, yaşlı, yan taraflarında yağlanmaları var, saçları seyrelmiş, göz altı torbaları oluşmuş. konuşurken tükürük saçıyor.

kıvanç tatlıtuğ: mükemmellikle yarışan bir fit vücüda sahip, saçları ve göz rengi güzel. genç oldukça yakışıklı, seksi. bazı zamanlar konuşurken kitlenmenize sebep.
imkansizin otesinde bir iddia.
yediği makarnanın, kafasını yaşayan insan söylevi.
(bkz: 40 yıllık dondurmacıyım böyle yalayanı görmedim)
(bkz: harry p ve lotr trolleri sözlükte)
(bkz: hayaldi gerçek oldu)

Peh..
Neyin kafasını yaşıyorsunuz siz ? Gece gece kahkaha krizine girdim. Sakin şampiyon, sen haklısın, diğer herkes haksız.
o zaman müzik yarışmasında sırf yakışıklı diye kazanan şarkıcı gibi.
tayyip 1.85 boyunda olup kıvanç 1.87 boyundadır. kıvanç müsabakayı kazanmıştır. herkes evine hadi!
--spoiler--
öldür beni ama asla hayallerime dokunma,
rüyalarım..
gerçekleri görmekten çok uzak..
--spoiler--
gay yazar söylemi.
Çatlatan, patlatan gerçektir.