bugün

her ne kadar konuşulmasa da gerçektir.

erdoğan asla kaybederse devam etmez.

halka da iradenize saygı duyuyorum ve çekiliyorum diyecektir.
var mısın bin dolarına bahse?
Erdoğan ölür, genede bırakmaz. çünkü çok iyi biliyor gücü bir kaybederse yedi sülalesinin nelerden yargılanacağını.
ne yani erdoğan seçimi kaybederse tanımaz mı yoksa allem eder kullem eder seçimi kazanır mı.. diyorsun.
Erdoğan çoktan kaybetti. istanbul gittiğinden beri fena sayıklıyor. Şirazesi kaydı. Ortalık karışacak seçime kadar; ama kaybettiği anda çil yavrusu gibi dağılacak herkes. Artık intihar eden mi ararsın, itiraf eden mi; yoksa partiler arası transferler mi... Çarşı pazar karışacak, vaziyet alın :-).
arkadaşlar hepiniz gerizekalı, komplo teorisyeni, netflix aşığı basiretsiz bebelersiniz.

2023 de yönetim el değişse bile yumuşak bir geçiş olacak. en kötü, babacan ve davutoğlu eliyle yumuşak geçiş sağlanır. ak partinin dağılacak seçmeninden oy kapmak için babacan ve davutoğlu ak partililere operasyona izin vermez..
Kaybederse mi? Vatandaşa girenin haddi hesabı yok. Ekim, kasım, aralık, ocak geçsin. Göreceğiz o akp’ye %30 çıkaran anketçileri. Artık teğet mi geçer, deler mi geçer, içinden mi geçer.