bugün

Gelecek gelecek tıpış tıpış gelecek kimler gelmedi ki; Süleyman soylu mu gelmedi, Numan kurtulmuş mu gelmedi?

Düşünüyorum da Doğu Perinçek bile reisin karizmasına karşı koyamadı.
Reis bu uzun adam, bin yılın dünya lideri.

Türk halkı Emir ve görüşlerinize hazırdır sayın başkomutanımız.
Bir emrinizle ölürüz öldürürüz, herşey vatan için.

görsel
çomarların anlayamadığı şey insanlar iyi partiye 'milliyetçi' diye oy verdi. biz sizin gibi kula tapmıyoruz, yani oy verilen şahıs değil, duruşu, fikirleri.
bin iyi parti, akşener gider, bin yeni parti, karaşener gelir bizim için aslolan temsil ettiğidir.
Gelmez diyorum başka da bir şey demiyorum.
teklif nerede amk?

t: saçma sapan zırlak muhalif algısı.
ak kefenli keneler hazırlansın yakında gene hdp ile işbirlikleri gelebilir. iktidarın küçük ortağı da yeterli gelmiyor anlaşılan. iyi parti kabul etmez. chp zaten ciddiye bile almaz. geriye gene eski dost hdp kalıyor.

(bkz: yeni çözüm süreci)
sn akşener den rte ye cevabi teklif ;

al bahçeliyi de yanına kaybol, o zaman düşünürüz.
Akşener güçlendirilmiş parlamenter sistem taraftarı birisi. Saray hükümetine yancılık yapmaz.

Bunların yaptığı tamamen gündem oyalamak. Peki gerçek Gündem ne? Ekonomi, TL değer kaybı, işsizlik, Allah'a emanet korona virüs mücadelesi...
reisin ünlü simaları yanına çekme eylemidir . o değilde rte nin inanan eski siyasileri bi çatı altında toplamak için verdiği mücadeleyi seçimi kaybetme korkusundan yaptı diyenleri gördükte ülkede ne kadar cahil olduğunu görüyoruz. harbiden çok yazık..
Zillet demedim ziynet dedim.
Meral akşener ve peşinden gidenlerin cumhur ittifakında yeri olamaz.
Bir yanık kokusu geliyor sanki....
Yanık et kokusu sanki...
Birinin bir tarafları mı tutuşmaya başladı?
erdoğana hayır diyebilecek kudreti var mı görücez. hayır dersen beton kaymonu hazır ablam, söyle istediğin yere döküp heykelini dikek.
eger bir demet cicek ve bir cikolata ile ziyaretine gidilir ise; neden olmasin?

sonucta meral aksener zamaninda akp´nin kurulus calismalarina katilmis birisidir kendisi.
http://arsiv.ntv.com.tr/news/116746.asp

tabi ki; böyle bir birlesmeye gitmesi bir nevi kendi ayagina sikmak ile sonuclanacaktir.

ayrica; böyle bir aciklama secim planlarinin oldugunun göstergesi gibi durmakta.
Bu kadına demediklerini bırakmadılar fetöcüsünden tut pkk ile kolkola şer odağı haha bunlarda yüz kösele olmuş.
yakında "bari zardan düşseydik" diyerek ülkeyi satmasın da..

zaten bu seçimlerde şansı yok son kozlar son..
beklenen teklif.
zaten bahçeli rtenin izni olmadan evine dön demezdi.
meral akşener de teklif rteden gelsin diye yoklamak için ortağınızla ilgilenin dedi.
oportunist çillerin merali mi yoksa dürüst siyasetçi mi göreceğiz şimdi.
millet ittifakından geri vites yaparsa desteği bir daha rüyasında görür.
K A Y B E D E C E K kokusunu aldı.
Çaresizliklerini gözler önüne seren bir teklif.

--spoiler--

Ayasofya'da kıldığı cuma namazı sonrasında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli'nin Meral Akşener'e yaptığı "Evine dön" çağrısına dair değerlendirmede bulundu. Erdoğan, "Birlik beraberliğin tesisine yönelik inşallah bir adım olabilir” dedi.

--spoiler--

https://www.aykiri.com.tr...hur-ittifaki-daveti/4634/