bugün

Oldu bu saatten sonra gitmez gitse de bi halta yaramaz 30 yaşına geldim amk 5 sene sonra memur bile olamıyom. Akp gitse ne işime yarayacak bundan sonra reise ve agabeye basacam isterse öşeği aday koysun.
ülkücü birisi olarak bir vatan haininin orada olmasındansa o makamın özelleştirilmesini daha doğru buluyorum. Çıkmasın lan o oraya.
bütün tayyip karşıtı herkesi solcu, chpli falan zanneden gerizekalı beyanıdır. insanın tayyipten nefret etmesi için chpli, solcu vesaire olmasına gerek yok ki, zeka sahibi herkes bu adamdan nefret eder zaten.
patenti bize, manası kendilerine ait "yobaz" lafını bize karşı kullanmaya tenezzül edecek kadar küçülen, yaratıcılık kabiliyeti sıfır şahısların sayesinde olması mümkündür.
bal gibi olur diyerek reddettiğim tahmin.
bugüne kadar olmaz denilen ne kadar şeyin olduğunu bir düşünsenize.
olur olur daha alınacak çok can yenilecek çok katrilyonlar var. millt keriz olmaya görsün.
göt kılının harman olduğu bu ülkede ham hayal... cumhurbaşkanı da olur, peygamber de olur, tanrı da olur...
Bu ülkede ölen onca canın ardından metroda, sokakta ''o benim başbakanım, sorun yok.'' diyen insanlar oldukça, bir başbakan yumruk attığı halde hesabı sorulmuyorsa olur efendim olur. her şey olur.
dik dur eğilme, bu millet seninle hüloooooooooooğğğğğğğ olduğu sürece olabilir.
her tarafı kul hakkı yiyiciler tarafından donatılmış(zaten kendisi de kul hakkı yiyen); halktan kopuk, halkının yarısından fazlasına düşman gözüyle bakan, eylemleri ve söylemlerinden kin ve nefret fışkıran bu adam zaten ilk turda (%50+1 alması gerekli) seçilemeyecektir. ikinci turda ise ne olur allah bilir.

hele abdullah gülle ikisi arasında bir akp içi çatışma olursa sinyaller erdoğan'ın çöp sepetini boylayacağını göstermektedir. hele rakibini ciddiye almaz ve bu tavırlarına devam ederse chp-mhp ortak adayının erdoğan'ı geçmesi de öyle hiç zor olmaz. hali hazırda 2 ay önceki yerelde bile chp mhp oy toplamı akp'ye çok yakındı zaten. bir de bakalım bu olaylardan sonra neler olacak, zaman gösterir.
güncel Önemli Başlıklar