bugün

(bkz: yardım isteyen kanser hastasına para veren bakan)
anladığı anlamadığı her konuda yorum yapma cüretini gösteren bakan sıfatlı kişi. o değil de, kupayı trabzon'a götürmek için ince bir planı vardı o ne oldu? *
Yaptığı tuhaf davranış ve konuşmalarıyla bakan demeye utandığım kişidir.
özellikle takip edilmesi gereken bakan.
bir kanser hastasının kalbini kıranı yüce allah aleme ibret eyler.
türkiye için utanç kaynağı.
ölümünün kanserden olmasını dilemek gerekir bu vakitten sonra. öyle bir kanser ki bu dünyada sadece onda olsun ve ilacını almaya para bulamayıp hak yolunu tutsun inşallah..
Türkiye'nin ağzına sıçan Doğu Karadeniz doğumlulardan sadece biri.

Ülkeni başına ne geldiyse mutlaka doğu karadeniz tarafından çıkıyor nedense.
(bkz: başkası adına utanmak)
başarılı bir bakanımız. Yaptıği hayir dualik hareket bazi sozluk yazarlarinin zoruna gitmis anlaşılan.
(bkz: #19348616)
kanser atlatmış biri olarak yaptığı davranışın cezasını allahından bulmasını umduğum edepsiz adam.
Umarım sabaha başka bakanımız olur. Başbakan duyarlı davranır ve çeker fişini. Bilip bilmediği birçok konuda yorum yapan, tuhaf cümleler kuran ve daha da tuhaf davranışlar gösteren biri bakan olmamalı.
(bkz: yardım isteyen kanser hastasına para veren bakan)

Bulundugu konumun farkinda degil heralde..
Icraati, insaatlar insa etmek olan bakan kanser hastasi birine yaptiginin ne denli enkaza sebebiyet verdigini umarim anlar.
insanlık terk.
http://haber.gazetevatan....i-aglatti/530002/1/gundem
Hem çevremizin hem de şehirlerimizin bakanıdır.
sosyal devlet olayını çok yanlış anlamış bakan.
insanlıktan nasibini almamış bakan. genç yaşta kanser gibi bir hastalığa yakalanmış bir insana böyle davranması kesinlikle iğrenç bir durum. insanı "bir ülkede böyle bakanlar varken o ülkede insana ne kadar değer verilir acaba" diye düşündüren bir insan ayrıca.
ParanBatsınErdoğanBayraktar tag'i ile twitter'da efenim..
yazılı açıklama yaparak yanmasın diye kazı çevirmeye çalışan bakan *
--spoiler--
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Edirne programı sırasında önünü kesen ve ağlayarak yardım isteyen kıza yardım etmiştir. Bayraktar, Edirne Valisi Hasan Duruer'e de bu konuyla ilgili olarak talimat vererek, konunun çözülmesini istedi.
Söz konusu öğrenciyi Valiliğe davet eden Hasan Duruer konuya çözüm bulmak için gerekenin yapılacağını ifade etmiştir. Sayın Bakanın yardım sözüne rağmen konunun basında: 'Bakanın cevabı öğrenciyi ağlatmıştır' şeklinde yer alması üzüntüyle karşılanmıştır. Kamuoyunun bilgisine sunulur.
--spoiler--

kaynak : http://www.aa.com.tr/tr/r...it&utm_medium=twitter
sövmek için bahaneye dövmek işin zamanın gelmesine gerek duymayacağım kişidir.
tam bir akp hükümeti bakanı. muhteşem bir şekilde kendine ve hükümete yakışanı yapmıştır. yanında pirinçle kömür getirip dağıtsaydı cumhurbaşkanlığına oynardı.
parası yetmediği için doktorun önerdiği diyet listesini alamayan şeker hastası kadına ''daha az ye'' diyen sağlık bakanı ile aynı partiye mensuptur.
(bkz: akplilerin herkesi dilenci sanması)
yüzsüzün biriyim öyle kolay kolay utanmam ama bu bakanın yaptığı hareket uzun yıllar sonra ilk kez utanmamı sağladı.
ikinci bir idris naim şahin vakasına imza atmıştır.
(bkz: takla at da sevindiğini göreyim)

kabineden yakin zamanda uzaklaştırılacak olması dileğiyle..