1. 1.
    https://odatv.com/erdogan...ze-girsin-16031955_m.html

şirkopatça bir açıklama.
    5 -1 ... comarlarin korkulu ruyasi
  2. 2.
    (bkz: din istismarı)
    2 -1 ... merveyitavla11
  3. 3.
    Hâşâ, kendini Allah'tan üstün gören bir akçomar sözüdür.
    3 -1 ... invader23
  4. 4.
    buradaki sorun erdoğan yada akp değil artık hatta din istismarı da değil .
    cehalette değil cahillik bir yere kadar haklılık verir .
    buradaki sorun çıkar ve sahte inanç kısa yoldan mükafatı hak etme ve allah'ın inayetini kullanıp cennete girme umudu .

bu umutta açıkça ben her türlü kötülüğü yaparım ama allah beni şu sebepten affeder sonsuza kadar cennete kalırım ..
    yani hitap edilen kişi(ler) buna inanmış hitap edende kullanıyor.
    ne demişti akp'li urfa milletvekili olan vallahi yasak yok dini sizde kullanın ,biz kullanıyoruz.

yani alan memnun satan memnun bizim gibiler kıçını yırtsa , beyhude.

bakın dün bir hristiyan ırkçı-kökten dinci camiye girdi (2 cami) 49 kişiyi katletti ölü sayısı belki dahada artacak ağır yaralılar var ,bizim islamcılar hemen mağduru oynamaya başladılar..

aynı islamcılar ışid,el-*nıusra ,el kaide istanbul,ankara, urfa ,hatay,antep'te bombaları patlattı yüzlerce türkiye cumhuriyeti vatandaşı yaşamını yitirdi ,hatta ankara bombası sonrası polis bombalanan yaralılara gaz sıktı copladı kovaladı.
    reyna adlı gece kulübünün basılması ile yeni zelanda olayının ne farkı var ,39 vatandaşımız katledildi.
    açın bakın internet'i sevinenler vardı ,yılbaşı kutlaması kafir işidir diyede kulpu hazırladılar.

ırak ve suriye'de olanları yazmıyorum,ışid ,nusra ve tugaylar kaç canı yaktı .

hiç islamcılardan ve muhafazakar müslüman kesimden hatta cami cemaatlerinden bir tepki geldi mi ?

ben duymadım ,görmedim okumadım.

şu anda şu yazıma bile islam düşmanı diye kulp takacaklar .

onun için bence erdoğan'a oy ver cenneti kap diyen gayetle haklı bulmuş ortamı vermiş gazı bu dünyada gününü gün ediyor yiyecek ekmeği olmayana da cennet vaat ediyor.

maalesef ..
    3 -2 ... baris hemen simdi
  5. 5.
    (bkz: holly şirk)
    ... system error
  6. 6.
    Huriler falan diyerek halki biraz daha heyecanlandirmalari gerekiyor kuru kuru cennet olmaz.
    ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    Ortaçağda yapılıyordu cennetten arsa falan şimdi de yapılıyor. Bu çağa kadar belki dünyanın farklı yerlerinde yapıldı pek çok kere bilmiyoruz. insanoğlu hiç değişmiyor.
    2 ... booooom
  8. 8.
    cenneti ucuzlaştırıp, erdoğanı ilahlaştırmak.
    bu tarz saçma seçim beyanatları çok eskilerde kalmadı mı artık.
    yazık la adamın haberi var mı acaba?
    2 ... gogocu
  9. 9.
    bu embesil akpliler orada olacaksa ben gitmem.
    ... hastavilla
  10. 10.
    (bkz: cennetten parsel parsel arsa satmak)
    ... sairceketli