1. 1.
  Bugünlerde Anavatanlarında son kasa mercedeslerle para yiyen gurbetçilerdir. Amına kodumun oğullarıdır.
  9 -3 ... ulkucuwolf
 2. 2.
  adam gibi adamlardır. bende bir gurbet kuşu olarak sayın başkanımız recep tayyip erdoğan hocaefendilerini sonuna kadar destekliyorum.
  1 -10 ... kulampara kazim
 3. 3.
  yerel seçimlerinde de sosyalist partilere veren ikiyüzlü dangalaklardır. bunlar niye oy kullanıyor o da ayrı mevzu.
  4 -1 ... caranthir
 4. 4.
  içlerinde spd gibi partilerde bizzat görev alanları var. Seçim döneminde görmüştüm herif almanyanın bir eyaletinde spd'den meclis üyesi ve erdoğan lehine göçmen çomarlardan oy istiyor. Şimdi bu adamlar köylü kurnazı avrupanın refah ve demokrat toplumunu suistimal ediyorlar. Burası tamam. E peki solcu sığırlar bu adamların ne mal olduğunu görmüyor mu? Görüyor ama ses etmiyor çünkü demokrasi kelle hesabı. Alan memnun satan memnun. Karakterse ikisinde de yok.
  3 ... gaspirali
 5. 5.
  aynı zamanda yaşadıkları ülkelerde sosyal demokrat partilere oy verirler. çünkü çoğu işçidir ve sosyal demokrat partiler bunların haklarını korumaktadır. ancak iş türkiye'ye geldiğinde din, iman aşkı depreşir bunların birden ve yönetimi altında asla yaşayamayacakları bir partiye oy verirler. öyle de iki yüzlüdürler. çok istiyorsan git türkiye'de yaşa dediğiniz zaman da "bizim burada kurulu düzenimiz var, bırakamayız" gibi cevaplar alırsınız. ulan amına koyduğumun ibnesi, madem gidip türkiye'de yaşamayacaksın, türkiye'de yaşayan insanların hayatını sikmeye ne hakkın var?
  6 -1 ... petrauskas
 6. 6.
  Tespit edilip sınır dışı olarak türkiye'ye kesin dönüş yaptırılmalılar.
  5 -1 ... emrekanat12
 7. 7.
  Euro ne kadar artarsa o kadar işlerine gelir tabi. Mantıklı düşünen insanlardır. Alan memnun satan memnun kafası.
  4 -1 ... french prens
 8. 8.
  Türkiyede yaşayan çifte vatandaş bir arkadaşım var. Reisçi piçin teki. Babası hollandadan emekli maaşı alıyor 1300 euro, para buraya gelene kadar 10bin tl oluyor. Bir de facebooktan şükür dersi veriyor götoş. Senin kıçıkırık asgari ücretin 20 yıllık hakim savcı maaşı ulan.
  4 -2 ... ulkucuwolf
 9. 9.
  Şu an hollandadayım. Burada yaşayan türkler 'türkiye buradan daha yaşanabilir ülke' diyorlar ve türkiyedeki sistemden hiçbirinin haberi yok. Yurtdışında rahat bir hayat sürüp türkiye hakkında böyle yorum yapmaları komiğime gidiyor ama sesimi çıkarmıyorum.
  3 ... enes55
 10. 10.
  kulaklarından tutulup geçmişleri okşanıp ülkeye temelli döndürülmeleri gereken insanlardır. gelsinler o yazdan yaza gelip ağızlarını ayıra ayıra söyledikleri "törkiye cennet cennet allah erduvandan razı ossun mih mih mihhh" sözlerini bir yaşasınlar hele.
  9 -1 ... mel mel bakan gibson