bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    p: baba naptın rezil ettin bizi ya, madara olduk cümle aleme yapma gözünü seveyim,
    e: hak ettin! sana demedim mi ben, benimle yüksek sesle konuşma! asabım bozluyo diye?
    p: babacım benim kulaklar ağır işitiyo, bi de kulaklık takılı o an sesim haliyle dışarı fazla çıkıyo, çözdün mü mevzuyu olay bu yani.
    e: bende de kulaklık var ama ben bağırmıyorum, akıllı olun bak! dostluk mostluk kanal yapmayın boşuna her şeyinizi gördük, hepinizi çözdüm ben. başbakanınızın söyledikleri ortada çocuk mu kandırıyonuz ulannn!
    p: ben orda dikkat ettiysen benim 22 dakika doldu diğerlerine haksızlık oluyor dedim..
    e: değiştir konuyu değiştir, tabi tabi 22 dakika, hamas'ın terörist olması... kapat şu telefonu allah'ını seversen ya akşam akşam asabımı bozdun yine..
    p: babacım çok gerginsin sen ya alttan alıyorum bak, yap bi babalık daha çocukları göndericez konya da tatbikat için bir sürü işimiz var, silah alımları devam ediyor çocuklar çalışıyorlar.. dur yiğidim soluklan hele nobel barış ödülü ayarlıycaz daha sana, filistin için yaptıklarından dola....
    e: sizin ödülünüze de size de... (telefonu kapatır)
    p: alo .. aloo (?)
    operatör : efendim karşı taraf görüşmeyi sonlandırdı, artık sesiniz gitmez.
    1 ... ebaturab