1. 1.
  akp'nin kurucularından ve eski bakanlarından chp konya milletvekili abdüllatif şener, libya meselesi, kanal istanbul projesi ile yeni kurulan partiler olmak üzere türkiye’nin iç ve dış siyasette yürüttüğü politikaları değerlendirdi.

  yeniçağ gazetesinde yer alan habere göre, şener, "erdoğan’ın seçimli iktidar dönemi bitmiştir. bundan sonra gireceği her seçimde kaybedecektir. bu girdaptan çıkabilmek maksadıyla da her gün farklı şeyleri test etmektedir" dedi. şener, akp tabanından herkesin oy aldığını belirtirken, kanal istanbul ile ilgili de eleştirilerde bulundu.
  akp genel başkanı ve cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’ın libya politikasını, iktidar tarafından yapılan “diplomatik başarı” şeklindeki açıklamalarının aksine “tam bir başarısızlık” olduğu yorumunda bulunan şener, “dış müdahale ile daha önce kaddafi hükümeti yıkılmıştır. bu sırada nato uçakları sürekli libya’yı vurmuştur ve nato’nun hava komuta üssü de izmir’e taşınmıştır. türk savaş gemileri de libya açıklarına kadar gitmiş ve bu nato operasyonuna destek vermiştir. libya’yı böyle parçalanmış ülke haline dönüştüren şey aslında türkiye’nin destek verdiği ve hava komuta merkezini izmir’e aldığı bu politikalardır. şunda libya’nın içinde bulunduğu durum, eğer hükümet bir başarısı olarak değerlendiriliyorsa bunu tersten okumak lazım” dedi.

  http://www.cumhuriyet.com...da-erdogan-bitmistir.html
  -1 ... girabic peter
 2. 2.
  ne güzel işte.

  Avrupa pazarına açıldığımızın göstergesi olan haber.
  -1 ... vedat minor combo
 3. 3.
  Tövbe yarabbi.
  ... demirden korkan makinist