1. 39.
    anap gibi yok olur gider.
    -1 ... tarihcix
  2. 38.
    ak parti projesi öyle düşündüğünüz gibi 20 yıllık bir proje değildir. erdoğan sonrası partinin başına geçecek isim çoktan belli ve kimsenin aklına gelmeyecek bir isim. bunu ben dahil çok az kişi biliyoruz. ama artık bu sorunun cevabını herkesin bilmesinin zamanı geldi. açıklıyorum...
    ak partinin erdoğan'dan sonra başına geçecek isim
    izzet altınmeşe'dir. net ve kesin bilgi... bunun aksini ispat etmeyen alçaktır, namussuzdur, şerefsizdir!
    1 ... anotheeer
  3. 37.
    kim gelirse gelsin, sonu anap gibi dyp gibi olur.

akp nin ömrü erdoğanın ömrü ile sınırlıdır.
    2 ... ulkemikiskanancok
  4. 36.
    Yoktur. Dağılma sürecine girecek, içten içe bitirecekler kendilerini.
    2 ... anarsik kuzu
  5. 35.
    Viserys Targaryen, The High Sparrow, Ramsay Bolton, Walder Frey, Tywin Lannister, Cersei Lannister (on numara olur ama kadın olması işi bozuyor), Joffrey Baratheon bu ''karakterlerin'' herhangi bir cuk otururdu.

lan memlekette bu seviyede insan mı yok? dediğinizi duyar gibiyim ama erdoğanda sonuçta gürcü yani ithalini daha çok seviyor akpliler.
    ... ra s al ghul
  6. 34.
    Erdoğan sonrası hem donAnımıyla hem de siyasi tecrübesiyle, genç ve dinamik birisi olarak bu partiyi sırtlayabilecek tek aday ali babacandı. O da partiden uzaklaştırıldı. Şu zamanda en azından ekonominin başında olması gereken birisiydi. Erdoğan sonrası ak parti seçmeninin en az %60-70'i başka partilere kayacak. Zaten seçmen erdoğan'a oy verdiğini söylüyor. Partinin önemi yok.
    1 ... sairceketli
  7. 33.
    süleyman soylu gelecek oy oranı %7,4 e düşecek.
    1 ... ibni maymun
  8. 32.
    Süleyman soylu:ben milli görüş geleneğinden gelmediği için şans vermiyorum.
    Berat albayrak: damat olması en büyük handikapı. Bununda olmayacağını düşünüyorum.
    Ben en güçlü aday olarak hitabeti ve milli görüş geleneğinden geldiği için numan kurtulmuş diyorum.
    Ama fatih Erbakan sürprizi her zaman olabilir.
    Birde hiç kimsenin beklemediği erdoğan'ın kara kutusu mustafa varank'ı da yabana atmamak gerekir.
    2 ... aboskal
  9. 31.
    akp şimdiden yaşayan bir ölü durumunda. bu kadar boku pisliği aklı başında hiç kimse devir almaz. yeni partiler ortaya çıkacaktır.
    ... spin quantum
  10. 30.
    sandra bullock diyorlar.
    2 ... teflon