1. 1.
  defalarca muharrem ince , kılıçdaroğlu meral akşener tarafından çağrılmasına rağmen hiç icazet etmedi ya bu kadar korkacak ne var ? hadi ben onları kendime eşdeğer görmüyorum yalanını yedik diyelim çık karşılarına rezil rüsva et o da yok her cümlesinin sonuna nokta diye dini koyuyor ama kibirden yanına yaklaşılmıyor daha önce yediği naneler suratına vurulunca veremeyeceği cevaplardan korkuyor ama korksun gerçekler acıdır ona bu utançta yeter korkak !
  7 -1 ... stallion
 2. 2.
  YA SUSTU KALDI DEMi?
  2 -1 ... darbukadarbukadarbukdarbuka
 3. 3.
  bbc röportajını izlerseniz görürsünüz öfke probleminin olduğunu.
  "hanfendi, hanfendi güldürmeyin beni." diyen bir cb'nin televizyon karşısında ve ona karşıt gelebilecek bir gazetecinin önünde sinir krizi geçirmesi içten bile değil. ha, ben görmek ister miyim cesurca sorulan soruları cevaplayabilmesini kesinlikle isterim ama benim istemem yetmiyor.
  çıkmaz da zaten, üstünde biraz da bıkkınlık var.
  4 ... epaphos
 4. 3.
  solcuların manüpüle ile katakulisi imiş * aynen tarafsız ilkeli kanal a haberde daha önce kendisine verilmiş danışmanlarıyla oturup cevap hazırlanmış sorulara alışkın reis görmediği sorularda boğuluverir mazallah demiyolarda komedisiniz.
  5 ... stallion
 5. 4.
  er meydanına çıkıyor ne demek çıkmıyor? yalnızca her meydana çıkmıyor. ikisi farklı.
  1 ... panzerkampfwagen
 6. 5.
  Adı üstünde er meydanı olduğu içindir.
  2 -2 ... fikri firar
 7. 6.
  Karşısında er olmadığı için.
  1 ... exscalibur
 8. 7.
  er meydanı olduğu için çıkmıyormuş beyler aydınlandım çok sağolun bende diyorum neden çıkmıyor korkak falan zannediyordum meğersem bak bu aklıma hiç gelmemişti teşekkürler adını bilmediğim tek hücreli akepeli.
  2 -2 ... stallion
 9. 9.
  Danışmansız konuşunca neler oluyor, görmediniz mi 16 senedir?
  Spontane cevaplar onun kitabında yer almaz.
  3 -1 ... thelma
 10. 10.
  Çünkü sorular doğaçlama olarak soruluyor önceden sorular verilmiyor.
  2 ... sivasli bey