1. 1.
  her tarafı kul hakkı yiyiciler tarafından donatılmış(zaten kendisi de kul hakkı yiyen); halktan kopuk, halkının yarısından fazlasına düşman gözüyle bakan, eylemleri ve söylemlerinden kin ve nefret fışkıran bu adam zaten ilk turda (%50+1 alması gerekli) seçilemeyecektir. ikinci turda ise ne olur allah bilir.

  hele abdullah gülle ikisi arasında bir akp içi çatışma olursa sinyaller erdoğan'ın çöp sepetini boylayacağını göstermektedir. hele rakibini ciddiye almaz ve bu tavırlarına devam ederse chp-mhp ortak adayının erdoğan'ı geçmesi de öyle hiç zor olmaz. hali hazırda 2 ay önceki yerelde bile chp mhp oy toplamı akp'ye çok yakındı zaten. bir de bakalım bu olaylardan sonra neler olacak, zaman gösterir.
  5 -3 ... foseptik cukura dusen burjuva
 2. 2.
  dik dur eğilme, bu millet seninle hüloooooooooooğğğğğğğ olduğu sürece olabilir.
  5 -1 ... tanrinin bitirme tezi
 3. 3.
  Bu ülkede ölen onca canın ardından metroda, sokakta ''o benim başbakanım, sorun yok.'' diyen insanlar oldukça, bir başbakan yumruk attığı halde hesabı sorulmuyorsa olur efendim olur. her şey olur.
  2 -1 ... nickim minaj olsun
 4. 4.
  Bu ülkede en olmayacak işler olur ve olması en çok beklenen işler olmadığı için, bu tahmini geçerli görmüyorum. Tüm ruhumla benliğimle olmamasını istesem de Türk halkı mağdur edebiyatı yapan herkesi bırakın reis i Cumhur, Peygamber bile yapar ki az kaldı yakında peygamberliğini de ilan eder ismi lazım değil kişi.
  2 -1 ... eyra
 5. 5.
  göt kılının harman olduğu bu ülkede ham hayal... cumhurbaşkanı da olur, peygamber de olur, tanrı da olur...
  1 ... rumeli71
 6. 6.
  olur olur daha alınacak çok can yenilecek çok katrilyonlar var. millt keriz olmaya görsün.
  1 ... ecemcix
 7. 7.
  bal gibi olur diyerek reddettiğim tahmin.
  bugüne kadar olmaz denilen ne kadar şeyin olduğunu bir düşünsenize.
  -2 ... bekire kiz ariyorum
 8. 8.
  patenti bize, manası kendilerine ait "yobaz" lafını bize karşı kullanmaya tenezzül edecek kadar küçülen, yaratıcılık kabiliyeti sıfır şahısların sayesinde olması mümkündür.
  ... rumeli71
 9. 9.
  bütün tayyip karşıtı herkesi solcu, chpli falan zanneden gerizekalı beyanıdır. insanın tayyipten nefret etmesi için chpli, solcu vesaire olmasına gerek yok ki, zeka sahibi herkes bu adamdan nefret eder zaten.
  1 ... foseptik cukura dusen burjuva
 10. 10.
  ülkücü birisi olarak bir vatan haininin orada olmasındansa o makamın özelleştirilmesini daha doğru buluyorum. Çıkmasın lan o oraya.
  ... nikimyirmikarakterli