1. .
  çevre ve şehircilik bakanı erdoğan bayraktar'ın damadı murat barış mendev'in bankadan çıktıktan sonra soyulmasıdır. 500 bin lirası çalınmış.
  nasılmış herkesten çalmak öğrenmiş oldunuz böylece. iyi oluyor size.

  http://www.radikal.com.tr...1101269&CategoryID=77

  --spoiler--

  Mendev'in, aracını kilitlemesini jammer ile engelleyen hırsızlar, para dolu çantayı alarak kayıplara karıştı. işadamı Murat Barış Mendev, kişisel birikimi olduğunu söylediği 500 bin lirasını bir bankadan çekti. Muhasebecisi ile birlikte Kadıköy'de başka bir bankaya geldi. Bir süre bankada kaldıktan sonra 34 HM 0777 plakalı otomobiline gelen Mendev, içinde 500 bin lira bulunan çantanın yerinde olmadığını gördü. Büyük bir şaşkınlıkla tekrar içeriye koşan Mendev, bankanın güvenlik kameralarını inceleyince soyulduğunu anladı. Kamera kayıtlarına yansıyan görüntülerde, henüz plakası belirlenemeyen bir otomobille Mendev'i takip eden 3 kişinin jammer cihazı kullanarak soygunu gerçekleştirdikleri belirlendi.

  Olay yerine gönderilen çok sayıdaki polis ekibi, çevredeki iş yerlerine ait güvenlik kamerası kayıtlarında zanlıların izlerini aradı. Kimliği belirsiz zanlıların jammer cihazı ile kapılarının kapanmasını engelledikleri lüks otomobilde de parmak izi çalışması yapıldı.

  BÜYÜK SOYGUNLAR BU YÖNTEMLE YAPILIYOR
  Son yıllarda birçok işadamı bu yöntemle soyuldu. Hırsızlar, araçlarında para veya değerli eşya taşıdıklarını öğrendikleri kişileri takibe alıyor. Araç sahibi otomobilinden inip uzaktan kumanda ile aracını kilitlerken, jammer (sinyal bozucu) sistem devreye sokuluyor. Böylece aracın kilitlenmesi uzaktan kumanda ile engelleniyor. Kişi, aracını kilitlediğini düşünüp oradan uzaklaşırken, hırsızlar araca girip değerli ne varsa alıp gidiyor.

  BAŞBAKAN ERDOĞAN VE EŞi, NiKAH ŞAHiDi OLMUŞTU
  Profesyonel hırsızların hedefi olan Murat Barış Mendev, 2008 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın kızı Sema Bayraktar ile evlenmişti. Nikahta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan şahitlik yapmıştı. (samanyoluhaber)

  --spoiler--
  1 ... storyofeye
 2. .
  haydan gelen huya gitmiş.
  1 ... baddin nabiyon baddin