bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    örgütlü cahillere ait bir iddia.
    tayyip erdoğan aslında 7 yabancı dil biliyormuş, ama karşı taraf neler konuşuyor öğrenmek için belli etmiyormuş.
    dedi ak çomar.
    erdoğan aslında 7 yabancı dil biliyor
    20 -6 ... tengir budun
  2. 2.
    bi yerde daha buna benzer bi yazı okumuştum. herkesin bi hesabı varsa reisinde bir hesabı vardır arkadaşım, doğru olabilir. TAYYiP ERDOĞAN'IN ASKERLERiYiZ!
    2 -1 ... bodoh
  3. 3.
    Ulan kaynak göstermeden, bi fake hesaptan ona oy atanları "mal" gibi göstermek ve onları aşağılamak ne kadar kolay değil mi? Ne kadar insanca?

Etrafınızdaki kişilerin bile oy attığı, bu oy atanları Tayyip'in malımı gibi sanmak...

Sevme ama saygı duy. Bende sevmiyorum lakin bu ülke hepimizin. Bunu unutmayın.
    8 -6 ... saye i perverdigar
  4. 4.
    isimlerini biliyordur, reisin kulturunde bogulursunuz dikkat edinin.
    4 -3 ... tabutarovasataylagirenadam
  5. 5.
    De get bayburt de get bayburt de get sende nem galdı. Evet.
    3 -3 ... kale3112
  6. 6.
    revolver ocelot bile 6 dil biliyor

ama reis

arapça
    farsça
    ingilizce biliyor.
    ... yilan yiyen
  7. 7.
    7 yabancı dil biliyor. kimse o dilleri bilmediği için konuşmuyor. vay amk bu benim aklıma niye daha önce gelmedi.
    1 -1 ... herkesin hayatina karisan adam
  8. 8.
    Süleyman kuş dilin bilir dediler
    Süleyman var süleyman" dan içeri.
    ... koliva
  9. 9.
    e olm aynı dili konuşamayan iki lideri yanyana bırakmayacaklarına göre ne anladım bu işten ? çevirmenleri sağır mı seçiyorlar amk ?

şu fıkraya bile mantıklı açıklama yaptık ya, bu ülke hakikaten eşsiz yav.
    1 ... biralextenfazlasi
  10. 10.
    Dünyanın en kısa fıkrası. Şiddet içeren aile kavgalarında dahi Ortamı yumuşatma etkisine sahiptir aynı zamanda. Sayı arttıkça etki de artıyor tabii. 15 dil derseniz insanlar gülmekten altına sıçıyor mesela. bak yine bir gülme geldi bana...

T: akp'li beyanı.
    8 -5 ... halkin sevgilisi
kapat