1. 1.
  tipik trt spikeri portresi çizen adam. gelen mesajları büyük özveriyle okuduktan sonra bu isteğinizi en kısa sürede yapmaya çalışacağız tarzı cümleyle ekranda küçük izleyiciler varsa hemen uyuyun yarın okul var diyerek beni yarmıştır.
  3 -1 ... sex files
 2. 2.
  televizyondan gördügüm kadari ile tarzina gicik oldugum ama kendisiyle tanisma firsatim olduktan sonra aslinda öyle olmadigini gördügüm programci.
  1 ... boreas
 3. 3.
  ağız yapısıı normale göre büyük olan, maç sunumuyla hem ciddiyetin hem de samimiyetin göstergesi sunucusu.
  ... chronicle
 4. 4.
  7 haziran 2008 portekiz turkiye macinda dilini yutacağına efendi gibi kimden yediğimizi, nasıl yediğimizi anlatması gereken spiker. gereksiz üzüntü gösterisine hiç gerek yoktu.
  ... arabaciarabayatasget
 5. 5.
  (bkz: rahat olun ofsayt)
  2 ... minik mavi balina
 6. 6.
  15 haziran 2008 türkiye çek cumhuriyeti maçını en mükemmel şekilde anlatan, işini çok iyi yapan spiker. özellikle gol sonrası bağırması ve ömer üründül ün aurelio ya çıkan sarı karttaki yanlış yorumunu düzeltmesi dikkat çekiciydi.
  ... mendoza
 7. 7.
  3.golden 4 saniye önce her an 3.golü bulabiliriz repliğini sarfetmiştir. bence bu tahminle golleri önceden bilen rıdvan'ı da sollamıştır. çünkü daha top hamit'e geldiğinde bunu söylemiştir. şu ana kadar euro2008'de oynadığımız tüm karşılaşmaları anlatmıştır. kendisinden memnun olmakla beraber, inşallah bir maçımızda da yalçın çetin'in sesini duyarız diye bekliyoruz..
  1 ... of anam nalan
 8. 8.
  öyle ya da böyle ilker yasin'den bizi kurtarmıştır.
  ... vasquez
 9. 9.
  kiralık spikerdir kendisi. avrupa şampiyonası boyunca atv de maç anlatan ve yorum yapan abimiz.
  ... yakub cemil
 10. 10.
  ercan tanerden sonra turkiyedeki en iyi spor spikeri.
  -1 ... kavraal