bugün

e yalancıya bir ceza yok mu? yalancının...

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Kemal Kılıçdaroğlu’nun görüntülerinin yer aldığı montaj videoyu miting meydanlarında izletmesi nedeniyle savcılığa suç duyurunda bulunan Oktay Avcu'ya, Cumhurbaşkanına hakaretten ev hapsi cezası verildi.

https://tele1.com.tr/tele...yurttasa-ev-hapsi-850628/
Çok iyi ya…heralde hukuk, icat edildiği andan beri hiç bu kadar eğilip bükülüp kitabına uydurulmamıştır. inanılmaz gerçekten.
Hukuk yapay zekaya devredilince böyle şeyler olmayacak ehehe.
suç duyurusu dilekçe metnini gören varsa buradan paylaşılırsa sevinirim. dilekçede hakaretamiz ifadeler olduğu iddia ediliyor.
Birgun o çiğnediğiniz hukuk için yalvaracaksınız!

Bir canavar yaratıyorsunuz çünkü!

Gün gelir fetö gibi bir güç daha çıkarsa piyasaya allah bile kurtaramaz kimseyi...
kim bilir neler dedi ya da yazdı da burada söylenmiyor. sonra vay efendim mağdurum.
hakaret etmemişse olmaması gerekendir. insanların önünde erdoğan'a hakaret etmişse hapis cezası normal ama gizlice kendi arasında ederse suç olmamalı.
kula kulluk edenlerin hemen öküzün altında "niyeeeehhhh kimbilir bışka niler dediğğğğğ" şeklinde buzağı aramalarına sebep olmuştur.

işte bu yüzden yağcılar, yalakalar, kula kulluk edenler sevilmez. zamanında sırf erdoğana yuh dedi diye bir tane kadını böyle yaka paça içeri alıp yargılamışlardı. cumhurbaşkanı çıkıp milyonlarca insana hakaret edebiliyor, muhalefet partisi liderlerine "şerefsiz" bile diyebiliyor hiçbir şey olmuyor ama birisi çıkıp gık dese hemen savcılar adamın kapısında ramazan pidesi kuyruğu oluşturuyor. yalakaları da gelip hala bunu savunabiliyor.