1. 11.
    Putin in "bulunduğunuz bölge zırhlı" diyerek feci bir thug life yaptığı soru.
    4 ... kurtcebe noyan
  2. 10.
    Muhabbetin sonuna doğru "2 gün takılacaz be kardeşim amma tantana yaptın" diye de devam eder.
    1 ... yok herif
  3. 9.
    bana hediye etsene usta ! dediğini duyar gibi oluyorum.
    ... teflon
  4. 8.
    ardından kaç basıyo bu diye muhabbetin devam ettiğini tahmin ettiğim olaylar...
    ... karimi yiyolar ya
  5. 7.
    Yakinda envantere dahil olacaktır.
    ... alexdeberk
  6. 6.
    hemen hemen her mahallede bulunan beleşçi tipleri hatırlatmıştır. hani bir şeyleri çok beğenirler ama para vererek almak yerine ona sahip olana yanlanırlar ya. abi o da çok güzelmiş abi kaça aldın ah be abi keşke benimde olsa diye yanlarlar kendilerini. istedikleri şeye sahip olanlar o kadar acındırmadan sonra bir ihtimal "senden değerli mi koççum al senin olsun" der hibe ederler. yancımız da mutlu olur bedavadan sahip olunca. çağrışım yaptı ne bileyim..
    1 ... mel mel bakan gibson
  7. 5.
    Benim arabayı görünce abi uçabiliyor mu bu diyen çocuklar gibi. Yok, kafam göklerde diyorum cami imamı gülüyor.
    ... alfa laval
  8. 5.
    Kendisi zırhlı değil de orjinale 3 numara cam filmli bindiği için merak etmiştir.

Şaka şaka, reisin konvoyu biraz kısa kalmış da. Siparişler verilir 1-2 haftaya.
    1 ... ulkucuwolf
  9. 4.
    Kefenini giyip bu yola cikmis biri icin ironiktir.
    3 ... cileksultan
  10. 3.
    (bkz: tırsmak)
    2 ... kisma