1. 1.
  istanbul un en berbat dönemlerinden biriydi.

  erdoğan o dönem istanbul un sorunlarına çare bulamadı.

  istanbul da trafik erdoğan döneminde krize girmişti. bir yerden diğerine gidilmiyordu. zeki alasya,metin akpınar, yasemin yalçın vb. nin skeçlerine konu oluyordu.

  istanbulda su yoktu, çocukken durumumuz iyi olmasına rağmen banyo yapmakta zorlanıyordum. annem su durumuna göre banyo yaptırırdı bana.

  hatta kemal sunal ın bir dizisinde erdoğan a inceden bir gönderme var.

  erdoğan belediyeci gibi çalışmaktan çok siyasal islam davası gütmekteydi ve sürekli dsp,anap,dyp lilerle polemiğe girerdi. açılışlara katılırdı, çevre yapmaya çalışırdı.
  5 -2 ... sansyoklan
 2. 2.
  Neden çünkü rantı engelledi karaborsacılık kalktı diye değil mi. Hani el altından yağıdır unudur şekeridir. iki katı fiyata satan hırsızları engellediği için kötü günlerdi evet anlıyorum.
  1 -9 ... haykirdim sessizce
 3. 3.
  karaborsayı engellemiş puahahahahaha...
  6 -1 ... sansyoklan
 4. 4.
  susuzluğun ayyuka çıktığı bir dönemdi.

  tankerler mahalleleri dolaşıp su dağıtırdı. 30 kiloluk bidonlarla su taşımaktan abim ve ben street fighter'e yazılmıştık, dhalsim olarak. annem zaten sular kesildiğinde blanka'ya dönüşüyordu. evde bir bayram havası.
  sırf sular akıyor diye camiye kuran kursuna yazılmıştık. abim şu sıralar sinop'ta imamlık yapıyor bu sayede. şaka yapmıyorum.

  ayrıca sokakta top oynamanın yavaş yavaş bittiği bir dönemdi. neden? çünkü boş arsalar birer birer ranta kurban gidiyor, sokaklar daralıyordu.
  3 ... metro
 5. 5.
  ne istediniz de vermedik dönemidir.
  2 ... diskapininmandali
 6. 6.
  2000 doğumlu salak nesil lütfen yorum yapmasın el atından yağ un şeker diyor ulan erdoğan başkan olduğunda bu ülkede hiç bir şey karaborsa değildi parası olana her şey vardı.

  Sanki bir sikim yapmış gibide anlatıyorsunuz bilmediğiniz dönemi.
  ... consigliere
 7. 7.
  25 yıllık istanbul trafiğinin başladığı yıldır.

  istanbuldaki bugün ün sorunları o zaman ortaya çıktı.

  allahtan ki ekrem imamoğlu gibi belediyecilikten gelen bir adam geldi.
  1 ... sansyoklan
 8. 8.
  iftira atmak da chp lilerin üstüne tanımam !

  tarihleriyle eski yılları izleyelim erdoğan ın neler başardığını daha net görelim şimdi !

  https://www.youtube.com/watch?v=Y_se6uWwn7I+
  1 -3 ... tiamat
 9. 9.
  90 ların ortalarına kadar çöp ve su sorunu yoktu

  ne hikmetse 96-97 lerde su kesintileri çıktı ortaya.

  çöpler alınmamaya başladı.

  istanbula en hızlı göçün olduğu dönemdi ayrıca ama belediye ne çalışma yaptırdı ne sorunlara ışık tutulsun önlem alınsın dedi. varsa yoksa siyasal islam propagandası yapıldı. ancak köşede duruveren gerçekler vardı.

  erdoğan döneminde istanbulda kurban bayramı zamanında insanlar kurbanlarını yolların kenarında sokaklarda kesiyorlardı. resmen hindistan a dönmüştü koca şehir, bunu izleyen küçük çocukların psikolojisi bozuldu yani o derece bir fiyasko söz konusuydu. yaz yaz bitmez.
  ... sansyoklan