1. .
  erdoğan'ın gazze'de hamas dan bile daha şiddetli bir ifadeyle filistin'in haklarını korusuması, savunması durumudur. samimi midir? bilinmez ama konuyla ilgili bir gerçek varsa o da şudur ki madem filistin için tepki gösteriyorsun, ulan madem samimiydin o zaman niye ırakta ölen çocuklar için de abd'ye de aynı tepkiyi göstermedin? diye sormak gerekir.

  kaldı ki türkiye için hiç bir zaman böyle savunma yapmadığı gibi bir başka devleti savunayım derken kendi devletinide ateşe atmıştır.
  1 -4 ... kumandan
 2. .
  (bkz: #4618936)
  (bkz: #4618889)
  ... atgmuls
 3. .
  kendi ülkesini pazarlayıp başka halkları savunarak "bakın ne kadar hümanistim" diyen başbakan eylemi.
  1 -2 ... durdurmak yok yolluya devam
 4. .
  bu durumda savunması gereken yanı biliyordur erdoğan.
  ... eli kolu bagli
 5. .
  başlığın yanlış açılma ihtimali vardır fakat özünde anlatılmak istenen erdoğan'ın filistinlileri yada filistinli çocukları savunduğu falan yoktur tamamen hamasın sözcüsü gibi davranıp islam ülkelerinde terörist ilan edilen bir teröristin avukatlığını yaparak türkiyenin prestijine gölge düşürmesi olayıdır. tayyip'in davosu terketmesi kimseyede lazım değildi, seçimlerden sonra tıpış tıpış değişilecektir tıpkı her seçim sonrasında olduğu gibi.

  -ben davos a gelmem daha
  +bir ibrahim tatlıses parçası der ki; gelmezsen gelmeee, gelmezsen gelmee..
  -ühüüü...
  ... kumandan
 6. .
  israil'in, projelerinde eş başkanlık yaptığını söyleyen birisinin filistin halkını savunduğunu söyleyerek, düşünerek ironinin bile ..mına ..koymaktır. yani ironi bile olamaz bu başlık.
  -1 ... i belong to che
 7. .
  isaril i durdurmak için somut bir şey yapmayan orada yaşanan zulmü önlemek için askeri operasyon yapacak gücü ve cesareti olmayan liderin kabadayı gibi bağırıp çağırarak verdiği sanal destek.

  bu oltayı oy için attığı belli geçmişte israil ve abd planlarının en büyük savucusu olan tayyip in birden bire böyle bir atak yapması için başka bir sebep yok. kendi ülkesinde yaşanan terör olaylarını durdurmaya gücü yetmezken kalkıp israil e rest çekmesi komik. bu arada ülkede terör yüzünden o kadar zarar gören insan var bunlara gazzeye yapılan desteğin yarısı bile yapılmadı yazık bu ülke ne zaman kendi sorunlarını daha öncelikli konular haline getirecek.
  ... seri arti oy veren insan