1. 1.
    Gözleri ok şeklinde gülen surat.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vakıflarla ilgili olarak yaptığı "ben bu boyutta olduğunu bilmiyordum" şeklindeki açıklamadır.

Yine bir kandırılma ya da bilgilendirmeme söz konusu sanırım. Neyse Allah deyince unuturuz nasıl olsa.

Selam ve clio ile...

erdoğan ın bu boyutta olduğunu bilmiyordum demesi
    18 -3 ... serdarsl06
  2. 2.
    Osman öcalanın kırmızı bültenle arandığını da bilmiyordu.

işine gelince her şeye 'biz biliriz biz'
    işine gelmeyince; 'bilmiyordum, haberim yoktu.'

Bir de bu adama ulu önder muamelesi yapanlar var. *
    15 -2 ... alkolik oldum
  3. 3.
    iki gün sonra; “önemli olan boyutu değil işlevi” diyebilir. Reisimizin hikmetinden sual olunmaz.
    8 ... temirata
  4. 4.
    ne güzel yöntem bu abisi.
    bilmiyordum de, kandırıldım de her şeyden aklan, pür-i pak ol, bembeyaz ol.
    17 senedir devletin 1 numarası ol ama hep kandırılıp hep bilme.

böyle sorumsuzluk her işte olsa, kimse işten kovulmaz.
    10 -1 ... antik kilise sarapcisi
  5. 5.
    Yerel yönetimler ve alt kademelerde yapılanlarla ilgili kendisinin ciddi ciddi eksik bilgilendirilmiş olması kuvvetle muhtemel. Ama yinede bu saatten sonra kendisi de bu durumdan hoşnutsuz ise ciddi olarak takipçisi olması gerekli.
    3 ... flat head
  6. 6.
    Bakin arkadaşlar bir şey üzerine başlık açarken yalan yanlış bilgiler ile kesme biçmeler ile pay yapmayınız.

Kurmaylar, "CHP’li belediyeler, o vakıfları karalayıp toplum önünde itibarlarını zedeleyici açıklamalar yapıyor" dedi. söz konusu bilgilendirmenin ardından Erdoğan duyduğu üzüntüyü dile getirerek, "Ben bu boyutta olduğunu bilmiyordum. Bu açıklamalar bildiğimin ötesinde. Keşke bu konuyu da belediye başkanlarıyla yaptığımız toplantıda konuşsaydık” diye konuştu.

Neden bir sözü kendi kafaniza göre kesip biçip kullanıyorsunuz ne yapmaya çalışıyorsunuz? Anca rezilliginizi göz önüne seriyorsunuz.
    5 -5 ... desifreleyici
  7. 7.
    (bkz: boyutu değil işlevi)
    Bilmemek hep ona mahsustur.
    12 -1 ... kunluurabiye
  8. 8.
    boyutunu bilmediklerinden bir tane daha

konya selçuk üni rektörünün sarayı.

baaaaayyyyyy ke maaaaaaaalllllllllll.

https://pbs.twimg.com/med...at=jpg&name=4096x4096
    1 ... baron de la pilihozi
  9. 9.
    Yine kandirilmistir, ama millet ve Allah tarafindan affedilecegi için sıkıntı yoktur.
    2 ... alexdeberk
  10. 10.
    Bilmiyorum dediği sizin zannettiğiniz değil... akp’li bir yetkili kendisine ‘’vakıfların itibarını zedeleyerek buradan bizim itibarımızı zedeliyorlar’’ demiş bu cümle karşısında sayın cumhurbaşkanı işin bu boyuta vardığını bilmiyordum demiş.... belediye başkanlarıyla bu konuyu görüşme kararı almış.

Edit: haberi kuşa çevirmeyin adam gibi paylaşın.... milleti gaza getirip sövdürmek size bir şey kazandırmaz... sazanlara çok şey kaybettirir.... soğuktur oralar şimdi...
    2 ... kralzeus