1. 1.
    bugün yaşandığı basına düşmüş krizdir.

erdoğan'ın merkel'le yapacağı basın toplantısına can dündar'ın akredite olması krizin sebebi bazı kaynaklar ise erdoğan'ın basın toplantısını iptal edeceğini açıklıyorlar.

merkel'in ise "ekonomik yardım yok sadece insan haklarını konuşacağız" dediği açıklandı.

https://www.dw.com/tr/erd...3%BCndar-krizi/a-45667308
    1 -1 ... rootz
  2. 2.
    alarmların çalmasına sebep olan krizdir.

+ başkanım başkanım toplantıda hem yabancı olmayan hem de yandaş olmayan birileri olacakmış..
    - iptal edin hemen. hemennnn !!! şimdi kalkar eline verilen kağıttan başka sorular sorar kalırız öyle oralarda..
    5 -5 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    bence rte olaydan memnun olmalı.
    can dündar için düşünce ve değerlendirmelerini, can dündarın yüzüne söylemesi için çok iyi bir fırsat.

not: krizden fırsat çıkar.
    5 ... eratosthenes
  4. 4.
    Vatansız can dündar yalayıcıları hemen toplanmış. Tc devletinde terörle mücadele kapsamında aranan birinin olduğu yerde tc devlet başkanı olamaz.
    3 -9 ... frekans
  5. 5.
    can dündar için vatansız deniyor, ahmaklığın lüzumu yok bence çünkü can dündar aynı zamanda almanya vatandaşı.

insanlar illa ki türkiye'de doğdu diye türk olmak zorunda değiller. annesi var, babası var, dedesi var, ailesi var hepsi mi türk? türkiye soyacağı dökümünü neden çıkardı sanıyorsunuz?

boş işleri bırakalım da konuya odaklanalım. erdoğan türkiye devlet yetkilisi, can dündar ise almanya'da akredite ve saygın bir gazeteci ayrıca can dündar nolur beni de çağırın diye yalvarmamış merkel davet etmiş ve misafir olarak giden yani davet için randevu alan kişi erdoğan, merkel yalvarmamış lütfen gel seni özledim diye.
    4 -2 ... rootz
  6. 6.
    o gelirse ben gelmem.
    ... timur cengiz hulagu
  7. 7.
    Let the kriz begin...
    ... golgebeyi
  8. 8.
    Daha da önemlisi -almanya türkiye 'ye yardım etmiyor. Direkt olarak "tayyibin cebine girsin diye niye yardım edelim "diyolar.

Can Dündar konusu ise tırişkadan yan konu. Alman gazetecileri tayyibin ağzına sıçacaklar -onun kılıfı.

400 milyon dolarlık uçağı sordular mı -ordan kaçsan da 1.habersin, bişey söylesen de birinci habersin.

Ona bi kılıf uydurması lazımdı -o kılıf da can Dündar oldu.

Tipik Tayyip kıvırmaları bunlar.
    2 -1 ... paganviodio
  9. 9.
    ülkedeki koyunları biraz dürtüklemiş krizdir. dolar hakkında entry yazıyorsun bu koyunlar hemen "doların çıkması vatan hayinlerini sevindirmiş işte" diye sümükleniyorlar. terör hakkında yazıyorsun üstelik gebertilen pkk lılar için "iyi olmuş" manasında yazıyorsun ama hemen gelip "vatan hayini solcular" diye sümükleniyorlar. can dündar mevzusu açılıyor bu koyunlar hemen "can dündar seven vatansızlar toplanmış" diye sümükleniyorlar.

bu kadar saçma sapan tipler olmak zor değil mi allah aşkına ? ne hakkında entry yazalım mesela sözlük otoriteleri olarak sizler söyleyin ki biz böyle hataya düşüp sizin gibi angutların nezninde "vatan hayini" olmayalım yazıpta. bu kadar işe yaramaz kene misali ahmak olup bu kadar kendisini nimetten sayan tipleri ben ömrü hayatımda görmemiştim bu sözlüğe geldiğimden beri gördüğüm kadar.
    2 -3 ... mel mel bakan gibson
  10. 10.
    Sonucu merak edilendir.

Klasik yine basın toplantısı terk etmeler one minute tarzı söylemler vs...
    ... flat head