1. 1.
  Erdoğan, yabancı basının ya kaybederseniz sorusuna
  " A, B ve C planları olduğunu söylüyor; ne diyorsunuz?"

  Muharrem ince:
  "A planı Kısıklı'da, B ve C planları da diğer evlerinden birinde emekli olup oturmak."

  not: mizahla siyasetin yanyana yürümesi gerçekten çok güzel. neydi o " eyyyyy " goygoyları, hakaretler küfürler. sağolasın muharrem ince. unuttuklarımızı hatırlattın.
  9 -6 ... eratosthenes
 2. 2.
  muharrem bey erdoğana, torunlarıyla emeklilikten dem vuruyor. (sıklıkla)
  bu temenni akp tabanına ve erdoğana 'kimseden hesap sormayacağız.'anlamı taşımıyormu.?
  bu anlamdan chp seçmeni ne kadar rahatsız?
  bunları sandıkta göreceğiz.
  28 -2 ... kutsal cesi 2
 3. 3.
  a-saraydan çıkmamak
  b-saraydan çıkmamak
  c-saraydan çıkmamak.
  5 ... sipraleks
 4. 4.
  cumhurbaşkanı olmak,başkan olmak,padişah olmak.
  -1 ... exscalibur
 5. 5.
  A planı ilk tur üstün gelemicek. %30 - %35 arası bir oy alacak. Ülkede 1 haftada kaos ortamı yaratılacak. Bombalar patlicak. Ekonomi çok hızlı çökücek. 2 ci turda kazanacak. B planı oylarda hile yapacak. Bir çok ilde elektrikler gitcek. Referandumdaki gibi bir yol izlicek. C planı ülkeye darbe yapması olarak görüyorum biraz fantastik ama herşey beklenir.
  3 ... no1 zenci
 6. 6.
  a planı: seçimlere gayet sakin kavgasız gürültüsüz şekilde gitmekti. erdoğan in açıkladığı manifestoya bakarsanız bunu görmek mümkün. ancak yemedi. çünkü akp seçmeninde ciddi bir düşüş olduğunu gördü.

  b planı: dış güçler palavrasi ve ısrail.

  maalesef burada ısrail devreye girdi. sanki mavi marmara yi satan ısrail ile ticari ilişkilere devam eden kendisi değilmiş gibi mitinglerde kudüs ve filistin edebiyatı yaparak seçmenini tutmaya çalışacak.

  c planı: b planı başarısız olursa devreye girecektir. benim bir tahminim var ama gene de bekleyip görelim neymiş bu plan.
  1 -1 ... ruh okuzu
 7. 7.
  (bkz: yok ki)
  -1 ... kazangap
 8. 8.
  b yi

  c yi

  bilmem de

  yakında vazgeçtim la

  yabmıyom işte seçim meçim diyebilir.

  bekleyelim görelim.
  2 -2 ... timur cengiz hulagu
 9. 9.
  Allah rızası için plan falan kurmasınlar yeter artık. 16 Yılda kurdular ülkenin anasını ağlattılar zaten. Neyse her şeye rağmen its always plan b demek geliyor içimden.
  2 -1 ... iiiblacktoothiii
 10. 10.
  Kesin eminim ki şu an rte kurmaylarıyla kaybettikleri taktirde bir sonraki seçime kadar 16yıldır devletin, yargının,askeriyenin en kılcal damarlarına kadar soktukları adamlarıyla seçimi kazanan ince'yi nasıl baltalayacaklarının, onun memleketin faydasına olacak şeyler yapıp yerini garantilemesine nasıl mani olacaklarının, bir sonraki seçimdede ' bakın, birşey beceremedi' demenin hesaplarını yapıyorlardır..... Bu belki b planıdırö belki z ama eminimki daha şimdiden başlamışlardır bir sonraki hükümeti sabote edecek hareketlerin temellerini atmaya..
  ... dinsiz kitapsiz kafir