1. 1.
  utanç vericidir.

  dikkatli takip edilirse aslında çogu yerde demirtaş dediginde pek ses gelmiyor fakat hakkaride ne oluyorsa kızıl kıyamet kopuyor demirtaş diyince.

  gerçi ince demirtaş demeden de zaten babolar selo başkan diye inlemeye başlamışlardı.
  2 -1 ... ali sukru bey
 2. 2.
  aynı zamanda ''selo başkan'' diye nara atmışlardır.
  3 ... bir klonu cok sevdim
 3. 3.
  şunu bi anlayamadınız amk, selo denilen elemanın mhp'den fazla oyu var memlekette.
  (bkz: son seçimler)
  beğenirsin ya da beğenmezsin ama bu kişi ülkenin bir gerçeği.

  hdp=pkk diyen erdoğan, tüm yetki kensisinde olmasına rağmen, asla hesap sorulmayacak olmasına rağmen neden hâlâ kapatmaz bu partiyi? meydanlarda milleti idam diye bağırtıp, neden hâlâ en ufak bir girişimi yok bu konuda? meclise gelse gecmeyecek mi? hdp hariç kim hayır diyecekmis idam yasasına? dese bile mhp+akp oyları yetmiyor mu?

  bugün hdpyi kapatmaya kalksın, teroristlere idam getirmeye çalışsın, hele bir de chp karşı çıkarsa ilk turda tulum atar erdoğan. neden hala hdp konusunda bir girişimi yok? öyle 3-5 tanesinin vekilligini düşürmekle oluyor mu mücadele?

  ve en mühimi; hdplilere terorist diyen akp seçmeni, neden akpnin bölgedeki milletvekili adaylarının kim olduğuna bakmaz?

  erdoğan 16 senedir ulkeyi tek başına yönetiyor. terör, fetö, ekonomi gibi tüm sorunlarin musebbibi kendisi. elbette gidisattan memnun olmayanlar yuhalayacaktir kendisini. unutmayın, erdogan iktidara geldiğinde pkk bitikti. o sene ve oncesinde sadece 3 sehidimiz vardı. simdi sehit sayısını haber yapmak bile yasak. fetö içinse, malûm "ne istediler de vermedik" diyen biri. ekonomiyi batırdı. uretim ve ihracat bitti, kamu arazileri ve fabrikalari özelleştirildi. araplardan gelen sıcak parayla insaat sektörünü besledi yillardir. simdi o da patladı.
  kimi yuhalasin millet?

  bir de şu var, demirtaş, "pkk kayitsiz şartsız silah bırakmalı" dedikten sonra bombalar patlamaya başladı şehirlerde. ve sonrasi zaten hapis.

  edit: diyorum ki, teröriste idam gelsin bu adam teroristse asılsın madem. ama adam terörden degil, cumurbaşkanına hakaretten içerde!
  1 -3 ... 0fu0
 4. 4.
  hdp ve demirtaş güzellemesi yapıp onların güzel oyu var diyenleri göstermiştir.

  yahu aponun da güzel oyu var oy verenlerin yüzde 95i apodan dolayı oy veriyor.

  onu da mu güzellesin siyasetçiler.
  ... ali sukru bey