bugün

Eleştirmeden önce adamı iyi anlamak lazım.Akp karşıtı olsam da erdoğanın bu duyarlı davranışından dolayı tebrik ediyorum.

Şu konuya göz gezdirin.
https://www.cumhuriyet.co...0-15-cocuklari-var-863712
Sen onu bırak da kendisine oy verenler dahil tüm kürdoları bol çocuk doğurarak pkkya hizmet etmekle suçlayana bak.

Ne iş? Irkçılık olmuyor mu bu? Kürdolar ümmet i Muhammed değil mi? Çoğaldıklarında memnun olmanız gerekmiyor mu?

Kürdolar çoğalıyor diye ciddi ciddi endişe edenlere ise sakin olun derim. Hakim kültürü aşmak öyle üremekle olmaz. Ürediklerinden çok daha fazlası hakim kültürün içinde asimile olur gider de haberleri bile olmaz.

Türklerin üremesine gelince... Yahu millet keriz mi ki senin gibi çocuklarına burs verecek işadamı "dostları" yokken üresin?

Biz kürt değiliz. Çocuklarımızın sırtından para, güç kazanmak, çocuklarımızı sömürmek gibi bir derdimiz olamaz. Bize düşen, bakabileceğimiz kadar çocuk yapıp, onlara elimizden gelen en iyi şartları sağlamaktır ki onu yapıyoruz.
değil 3 çocuk, masturbasyon yaptıktan sonra spermlerini silecek peçetenin masrafını karşılayamayan, realizmden uzak adamlar kendi çaplarında eleştiri yapmamalı. türkiye gibi serengeti düzlüğünden hallice bir ortamda 3 çocuk yapmanın masrafını kaç kişi karşılayabilir? çocukları yapalım sokağa salalım allah bereketini verir diye mantık mı olur amk.
"Sorun doğudaki vatandaşın çok çocuk yapmasıysa nüfus planması yapılır. Batıda da 3 katı çocuk yaptırıp bangladeş olmaya gerek yok."

Demektedirler. Kahvede duydum.
dünya da kendini kandırmayan kimse kalmamış

mavi marmaraya binenleri bile

bana mı sordunuz da bindiniz deyip

ortada bırakmış adamın saçmalıkları.

(bkz: yaw he he)
Bu devirde 3 çocuk çok fazla aq.
Devletin 3 çocuk politikasını destekliyorum ama eksik buluyorum. Vassal devletlere göçmen olarak vatandaş gönderme, evlilik vs bağı kurma konusu eksik bırakılıyor, bana göre. Aynı, balkanlar'a gönderilen evlad-ı fatihan gibi..
kürtlerin enik gibi 10 çocuk yapıp yakın zamanda türk nufüsünü geçeceğindnen bihaber tiptir. amk yerinde onlar 10 çocuğa bakıyor bizim entel görünümlü tipler 1 dediği an devamını getirmiyor. sikişin bol bol çoğalın.
Para yok, pul yok, iş yok, umut yok... adam dalga geçer gibi üç çocuk yapın diyor. Tuzu kuru nasılsa. Napcaz eleştirmeyip?
Erdoğan'ın 3 çocukla ilgili laflarını duyarlı olarak yorumlayan değil 3 çocuğu, 1 tanesinin bile karnını doyuramadığı için intihar eden insanların son sözlerine bir baksınlar, duyarlı olmak ne demekmiş anlarlar.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.