bugün

akıl ve onur sahibi kişilerde sıkça rastladığım.

nefret eden herkes pkk'lı zaten. hepsi vatan haini. siktiriniz efendim. güçlü olanı yalamaya çalışan o kılkuyruk solucanlar var ya; asıl onlar solucan dediğimiz canlıdan bile aşağı bir seviyede. iktidardan nemalanıp iki kuruş fazla kazanmak uğruna insanın yaşamasının anlamı olan şerefi ayaklar altına almak o kadar kolay ki.
mhpye oy verdim erdoğandan nefret ederim.
pkklılara kimin taviz verdiğini kimin zamanında davul zurnayla karşılandıklarını megri megri kimlerin ağlaştığını.
çözüm süreci diye kimlerin götünü yırttığını analar ağlamasın diye kimlerin şehit haberlerini bastırıp apoyu sayın yapıp komutanları içeri tıktırdığını hepimiz biliyoruz.
oylar kendine gitmeyip başkanlığı kaybedince oooo teröristler demecik değil . milliyetçilik.
üzerine galon galon su dökülse dinmeyecek nefrettir, bazılarınca.
Bu kadar burnu büyüklük, bu kadar ikiyüzlülük, bu kadar cahilliğe rağmen her şeyi ben bilirim havası...

babam olsa eve sokmam...
Kaç bin yıllık Türk tarihinde Bu topraklara, bu Kültüre bu kadar zarar veren bir kişi daha olmamıştır...

Ondan kaynaklanandır...
bu adamı başa getiren zihniyet bu seçimdede başa gelirse sokukun partisi bu seçmene de yazıklar olsun ulan ölen şehitlerin kanı var o kürtaj mağdurunda.
(bkz: gelin oy verin gitsinler)
durum burda gayet açıktır. (bkz: ceza yı sinimmar)
erdoğan nefreti gayet normaldir.
olmaması anormal bir durumdur.
ülke menfaatinin bile önüne geçmiştir.
Birçok aydın, aktrist, elitist, jön, cart curt... kişiyi kör eden duygudurum bozukluğu.
Ulan varmı erdoğan gibi si ?

Eksiyi basanlara elbet bizde birgün basarız.
vatanı seven birinin davranışı olsa gerek.
Erdoğan öncesini bilmeyen ve yaşamayan kitlenin nefreti. Siz hiç hastaneye sıra almak için sabah namazı ile hastaneye gittiğiniz oldu mu ?
Okullar açıldıktan iki ay sonra kitap alan babanın durumunu bilir misin ?
Enflasyon un gecelik iki altına çıktığı ekonomik krizleri bilir misiniz ?..... ve daha neler neler....
Böyle yazınca da baş eksiyi
inadına erdoğan .
günümüz türkiyesinin zamane hastalığı.
ulan bu ülkede chp milletvekili olup ta biz ailecek hdp ye oy verdik diyen adamlar
ama iyi salladık diyen Atatürkçüler olduğu müddetçe bu ülke iflah olmaz .
var mı öyle bir ülke daha bilmiyorum ki.
(bkz: cocacola reklamı vs tayyip erdoğan düşmanlığı)
Tek bir sebebi var;
(bkz: manipülasyon).

Edit: bu başlık altına satırlarca yazmaya gerek duymadım.
rte'nin halka olan nefretidir.
Aynı zamanda vatan hainliğidir.