bugün

cumhurbaşkanı ve ak parti genel başkanı recep tayyip erdoğan, 81 il teşkilatıyla bayramlaşma konuşması gerçekleştirdiği sırada prompter kazası yaşadı. erdoğan, hızlı akan yazıları okumakta geri kaldı ve ekibine müdahalede bulundu.

konuşmaya ara veren cumhurbaşkanı erdoğan, yanındaki danışmanlara "geri al, geri al" diye seslendi.

danışmanların "efendim canlı yayındayız" uyarısını gören erdoğan'ın dudağını ısırdığı görüldü. söz konusu prompter kazası birçok televizyonunun canlı yayınına yansıdı.

prompteri kullanan ekip cümleyi geri alınca erdoğan da mesajı okumaya devam etti.

https://twitter.com/sputn.../1289553663673815041?s=19
reis bayağı yaşlanmış . karadeniz
mahallesindeki amcalara benzemiş .

500 milyar dolar borç , 5 milyon mülteci

rusya ,fransa , suriye ve mısırla savaş

ihtimali ..... sağol reis .....
promptercının işi zor, aynen silivri.
promptercıyı akşam haberlerde izleriz artık. hangi örgütten göz altına alınacak bakalım *
(bkz: prompter lobisi)
66 yaşında adam sen o yaşa geldiğinde yürüyebilecekmisin bakalım
(bkz: yaran kolpaçino sahneleri).
Sayın başkanımızın utanmak gibi bir problemi olmadığından sorun yok.
2 cümleyi bir araya getirip konuşamayan adamın arkasından gidip diğer ülkelerle savaş isteyenler var bir de. Puhahaha.
adam canlı yayını ve zamanı bile geri almaya çalışıyor.
ülkeyi o prompter metnini kin hazırlıyorsa onlar yönetiyor. veriyorlar önüne okuyor.
bahçeliye iyice benzemeye başlamış .

umarım giderayak savaş çıkarmaz ......
Zaten o prompter denilen cihazı o kamera önündeki kişi kullanır.

Onu bile kullanamıyor mu yazık yaa.
Demek ki metinden okuyormuş heh.
Bende diyorum neden "bir kararrrr vardırrrr" derken uzatıyor meğerse sonraki cümleyi kuruyormuş.
Bu nasıl galaksi lideridir yahu.
izledim ve utandım.
benim ülkemin cumhurbaşkanı bir bayramlaşma mesajını bile prompterden okuyacak kadar düşük profilli olmamalıydı.
neyse ki prompter kazasını cumhurbaşkanı sıfatıyla değil, akp genel başkanı sıfatıyla yapmış.

ulan olacak şey mi?
sen ülkenin cumhurbaşkanısın ama diğer yandan bir siyasi partiye genel başkanlık yapıyorsun.

bu sistem böyle boktan bir sistem işte. prompter bile isyan etmiş "hem cumhurbaşkanı hem parti başkanı olunmaz" demiş. akıllı alet işte.
(bkz: prompter reis)
Kesin prompteri yöneten kişi fetocudur.
Birader gerçek Atatürkçüleri bu başlıktan çok (bkz: 1 ağustos 2020 nihat genç köşe yazısı) başlığında görmek isteriz.

CHP'den Ulu Önder Yüce Atatürk'ümüzün izlerini silen, Atatürkçülük ilkelerini görmezden gelen yönetime ses çıkarmayan hiçkimse gelip bu başlığın altında mal mal etrafa bakınıp tükürmekten öteye geçemeyen iranlı lamalar gibi davranmasın.

Yoksa ciddi anlamda Kılıçdarist, mezhep faşisti, ataları kimin eli kimin cebinde oynayarak çoğalan insanlar mı çoğunlukta bu sözlükte.

Cidden hiç gerçek Atatürkçü-Türkçü yok bu ortamlarda demek ki.

ilginç.
ünüversite dahil okumayan birisinin yazı okuyabilmesi bile bir başarı onu da unutmaya başlamış aizamer mi vardır nedir.
reis söylüyor .....

nereden nereye ...............

gecenin şarkısı ......

https://www.youtube.com/watch?v=AjEeT00nAP4
sahte ünüversite diploması hızlı okuma yeteneği kazandırmıyor demek ki. yada bunama belirtisi.
Olmuyor be reis. Arada fetöcüler hala var demek ki bunları kamuoyuna servis ediyor.
Bu yüzden ülkenin gerçek gündeminden haberi yok adamın. Yazıyorlar okuyor.