1. 1.
  Kendisini komik bulan her insanın dava edilmesi gerekiyor çünkü.
  2 ... sneeuwwit
 2. 2.
  tamam erdil in mizahına gülecek kadar sığ olabilirsin; ama işi ilerletip paylaşman da kusura bakma sana cezayı sana mübah kılıyor.

  biri beni erdil e gülüyorken görüp kınarsa ona laf edemem, kesin bende problem vardır deyip önüme bakarım.

  şakası bir yana bu üç kağıtçı takımı da milletin yıllık kazancından fazlasına göz dikip köşeyi dönme hevesi midemi bulandırıyor. açıkçası senin yaptığın mizah 30 bin tl etmez erdil, senin olduğun dergide yer aldığın sayfa ancak tuvalet kağıdı olarak iş görür. senin mizahını görmeyen çok şey kazanmıştır.

  hani umut sarıkaya gibi bir fenomen var lan, lan oğlum bu adamın tiplemelerine ne facebook sayfaları, ne whatsapp grupları açıldı, adam alanında en iyi, elle çizilmiş bir şeye insan kahkaha atar mı lan, attırıyor adam. ulan bu adam bile "tıhehe" deyip çayını içiyorken sana ne oluyor dalyarak?

  gerçi umud istese gücenmem, karikatür ayağına gruplarken kaldırılan hatunların zekatı niyetine bir ödeme yapmalı meriçler.
  2 ... mr opus magnum
 3. 3.
  eğer karikatür başına 18.000 tl ödemek gerekiyorsa, dergisinde çalışan karikatüristlerin 5 karikatürlük bir köşeye 100 bin tl haftalık para alması gerekiyor.

  bu kadar maaş ödendiyse ona göre bir gelir olması gerekirdi. bunlar düzgün beyan edilmiş mi?

  maliyenin şirketine geçmişe dönük inceleme başlatması gerekiyor.
  -1 ... ebu fesat