1. 1.
  sağlam giren insanları asansör kuyruğunda kanser ederek müşterisi yapan ömür törpüsü. ayrıca kim ne derse desin lobiler ve koridorlar sıcak sıcak sıcak.
  1 ... arjen robben
 2. 2.
  ümraniye devlet hastanesinin ikinci şubesi kıvamındaki hastanedir.. kanımca tüm parayı ameliyatlardan kazanmakta. günde 5 by pass, 7-8 sezeryan ve 10 tane de diğer ameliyatlardan yapılıyor.
  1 ... fuck fuk fon
 3. 3.
  Saglik hizmeti sunmak yerine insanlarin kotu durumlarindan istifade eden sozde hastane. Piyasada 5 metresi 20tl olan yaki bandinin 150 cm sini 60 tl ye fatura ederler. Tahlillerini tek kalemden yapip baska ozel hastanelerden 2 kat faZla para alip kontrolleri de eksik tutarlar... Gitmenizi onermem.
  ... en zayif halka
 4. 4.
  ıkı defa yolumun dustugu hastane, gecen sene sonu yakınım amelıyat oldu epey uzu sure kaldı haftalarca rezalet bır temızlık anlayısları vardı, gecenlerde yıne yolum dustu bır yakınım ıcın bu seferde acıbadem, memorıal sevıyesındeydı temızlık personelı gelıyor gunde kac defa temız bezler, guler yuz, temız ınsan, bırde sef almıslar baslarına yoktu lavuk benden yakısıklı olmasın yakısıklı boylu poslu, ama otopark sorunu oldum olası sorun.
  ... dobroskii