bugün

(bkz: 90lı yıllar)
keşke tekrar pop müziğe geri dönse dediğim, kendisini özlediğimiz ve tekrar görmeyi arzuladığımız çocukluğumuzun geçtiği 90lı yılların unutulmaz sesidir.
siyah kıvırcık saçları ve yeşil gözleriyle çocukluğumun kabuslarında peşimi bırakmayan, fazlasıyla korkutan insan.
şu an ne yaptığını çok merak ettiğim 90lı yılların türk pop müziği idollerinden biridir.
ünlü olmadan önce 1983'te aşk değil adlı taverna tarzında albüm yapmış şarkıcı. ispatı için: görsel
emel müftüoğlu ile beraber hatılanabilir. canmın istanbul köşesi'nin yanında gülendam ile de oldukça sevilir.
gittin gideli acılardayım yapayalnızım cok özledim
gittin gideli güneşin tadı sevdanın adı bende hal kalmadı
seni özledim

gittin gideli değişen bir şey yok şimdi
buralarda
ben hep aynı benim şimdi
sen sakın meraklanma (sen nasılsın uzaklarda)

gittin gideli gittin gideli gittin gideli

gittin gideli dualarımı duyarsın diye sana yolladım
duvarlar örüp ben hasretine delice duygular yaşayip içinde
seni bekledim

gittin gideli değişen bir şey yok şimdi
buralarda
ben hep ayni benim şimdi
sen sakın meraklanma (sen nasılsın uzaklarda)

+şarkısıyla hakkaten gittin gideli dediğimiz,doksanlı yıllardaki muhteşem şarkılarıyla aklımızda yer etmiş,şarkılarını duyduğumuz zaman ruhumuzun duygusal galeyanlar yaşadığı,
tarifi mümkün olmayan duyguların tetikleyicisi özlenen yorumcu.
facebook'daki bir grubun söylediğine göre 2009 yazında albümü piyasa'da olacak olan sanatçı.
(bkz: özledik)
diskografisi aşaığdaki gibi olan ve uzun bir aradan sonra yeni albümle geri dönüş yapacak şarkıcı:

aşk değil (1983)
öyle bir aşk (1986) *
alaturka benim canım (1988) *
cana cansın (1992)
ya hep ya hiç (1993)
erdal 95 (1995)
Gülendam şarkısı beklentinin ötesinde güzel olan kişi. Eskiden de dinlerdim bu şarkıyı ama ne kadar güzel olduğunu bu gece farkettim. Demek aşık olmak gerkiyormuş.

(bkz: Platonik aşk boktan bişeydir)
şarkıları gerçekten hala dinlenilesir. tavsiye olunur.
güncel Önemli Başlıklar