bugün

an itibarı ile yazmış olduğu dizinin altında 592 entry var iken, hakkının verilmediğine inandığım senarist. ben dizisini seyretmiyorum, ilerleyen dönemlerde seyretmeyi planlıyorum ancak hiç mi kıymeti bilinmez bu adamın yaa.

(bkz: behzat ç)
behzat ç. adlı dizinin senaristidir.
behzat ç'nin sezon finali ile almış olduğu en iyi senarist ödülünün boşuna olmadığını kanıtlamış ve dizi nasıl yazılır herkese öğretmiştir. gerçekten yaptığı işi çok iyi yapıyor aklına, yüreğine ve kalemine sağlık.
behzat ç. adlı dizinin başarılı senaristidir kendisi. kendini işine ne denli adadığı, her hafta bir bölümde birden çok karmaşık olayı büyük bir ustalıkla kaleme alışından bellidir. reklamını yapmamasını mütevaziliğine veriyorum. reklam insanı bir yere çıkarır ama önemli olan çıkılan yerde kalıcı olmaktır. ben bu senaristin ileride büyük başarılara imza atacağını ve benimde burada ben dememişmiydim diye bir yorum daha yapmama neden olacağına inanıyorum. doğal ve akıcı bir dille yazan bu senariste selam etmek bir borçtu, hakettiği saygı ve sevgi bizden ona gitsin.
2. antalya televizyon ödüllerinde behzat ç ile drama dalında "en iyi dizi senaryo" ödülünü almıştır.
behzat ç adlı dizinin senaristi. emrah serbes'in okuldan arkadaşı, o yüzden pozisyonu o hazırlıyor 10 bölümde bir voleyi vurmak emrah serbes'e kalıyor
kıymeti bilinmesi gereken 0.7 uç kullanan senarist.
behzat ç gibi bir dizinin mutfağında bulunan, türk dizi tarihini, çocuk ve mafya dizilerinden kurtaran ve türk televizyonculuğunu 21. yy a adapte eden ekipte bulunan kaliteli bir senarist.
prova magazine ekibinin kendisi ile yaptığı röportaj, bu link üzerinden okunabilir.
46 yok olan ile yeniden dönen kafası değişik adam.
dikkatli bakıldığında hep öğretmen öğenci, patron sekreter gibi ilişkileri ve ihtiras aldatmalarını cinayetlere konu eden ve yıllar önce böyle bir duygu yaşaadığı belli olan sağlam kalem.
diğer bir çok şeyin çok da iyi olmadığı popüler bir dizinin senaristiyseniz muhtemelen olumlu bir şey yapıyorsunuzdur.
behzat ç.'yi yeniden yaratan adamdır. kitap çıkarması beklenmekte ve istenmektedir.
behzat ç'ye saldıranlara inat önümüzdeki bölümlerde gerçekleri daha sert bir dille gözler önüne sermesini dilediğimiz yetenekli senarist.
ebemizi siken senarist.