bugün

yıllardır bir şekilde ulaşılamayan irticacı başbakanın uçurduğu trilyonlardır. şuanki para ile milyonlar.
kayıp trilyonlar bosna hersek ve çeçenistanda zulm gören müslüman kardeşlerimize yardım olarak gönderilmiştir.
cukkaya gitmiş olmasınlardır.
bosna'ya mı gitti, fatih erbakan'ın lüks arabalarına mı gitti allah'ın bildiği trilyonlar.

boğazımıza gireceği yerde hoca'nın götürdüğü lokmalar.
yardım ayağı altına cebe indirmiş, öldükten sonra miras kalmış ve çocukları bu miras için kavga edince biri akp'ye geçmiş diğeri saadette kalmıştır.

yardım edeceğiz diye devletten para çalan irticacının trilyonlarıdır.
bosna ya da çeçenistan'a gitmemeiştir. hatta refah partisi bosna için toplanılan paraları da iç etmiştir. (bkz: süleyman mercümek)
bosna için toplanan paralar alman bankalarında faiziyle çatır çatır yenmiştir ama olsun lan hiç yoktan erbakan anti emperyalistti tayyipten milyon kat iyiydi değerini bilemedik mübareğin!
o paralarla yalı almışlardı, bilen bilir.
Kanaatimce erbakan'a akplilerce atılmış iftiralardan biridir. Yok öyle bir şey diyenler konuyla ilgili rte nin konuşmalarını dinleyebilirler. Erbakan rte ye boşuna siyonist demedi. Allah rahmet eylesin.
zamanında mercümek li börek yaptılar o parayla diyollaa.
bebelerini miras kavgasına düşürmüş, daha sonra mahkemelik olmuşlardır. kayıp trilyonu açık edicez endişesiyle anlaşma sağlanmıştır.