1. 1.
  Adam 40 sene boyunca memleketi uyarmış şu olacak bu olacak dikkat edin ben siyaset yapmıyorum matematik yapıyorum demiştir. Irak, suriye ve 15 temmuz gibi olayları adam yıllar önce söylediğin de kimse iplememiştir hatta bu halk ona deli zerzevat demişti. Şimdi herkes tükürdüğünü mis gibi yalıyor. Sonra biri çıkıp türk halkının %95 i salak deyince olay oluyor. Salak amk bu bir gerçek. Bir halkta jeton sürekli geç düşüyorsa maalesef salaktır. Bu halk Yaşadıklarından hiç ders çıkarmamış demektir.

  Erbakan vefat etmeden önce suriye den sonra sıra türkiyeye gelicek demişti.
  7 -2 ... pehlivanoglu x
 2. 2.
  doğru ama gelicek demez, gelecek demiştir o.

  ayy suriyeden ssoora sıra türkiyeye geliceeek. pelinsu Erbakan mı bu?
  3 -5 ... barkhausen krakeri
 3. 3.
  ileri görüşlü nadir liderlerden birisi olmasından kaynaklıdır.
  3 ... eneskamis
 4. 4.
  'ölü erbakancılar' diye bir tabir vardır bilir misiniz? yaşamında adamı yobaz, şakirt, yeşil komünist diye niteleyenler öldükten sonra birdenbire hocam haklıymışsın mottosuna tutuldular.

  bu tipler özellikle de hocayı yaşamında hüngür hüngür ağlatan akplilerden çıkmaktadır. bunlar aynı zamanda hocanın akp hakkındaki sözlerini duymazdan gelirler. neyse.

  erbakan öldü. biz hasta yatağında dahi hastanede cihadı terk etmeyip toplantılara devam ettiğine şahidiz. allahta şehadetini kabul etsin. lakin erbakanin bas koyduğu dava onun mülkü değildi. bu dava allahın davasıdır. milli görüş hareketi öyle veya böyle irşada devam etmektedir. daha fazla dizinizi dövmeden buyrun gelin.
  2 -1 ... neferi ceysu muhammed
 5. 5.
  “salak amk bu bir gerçek.”
  ... coherence