1. 1.
    Bugün oturduk 2 tanesiyle. Baya koyu bi muhabbet ettik. O kadar rahatlar, o kadar kafa dengi insanlar ki, dedim siz hiç gitmeyin. Kezban görmekten bıktık zira.

Bunları gördükçe türk kızlarından soğuyorum. Onlarda öyle diyorlar, türk kızlarındaki ilginç tavırları anlamıyorlarmış. Fok balığı gibi konuşmalar falan...

En sonunda ukraynadan biriyle evlenecem.

Edit: taşlayın taşlayın. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.
    11 -12 ... yahigewrovski
  2. 2.
    genelleme yaparak konuşmayın.her kız aynı mı?
    3 -4 ... sivasguzeli
  3. 3.
    erasmusla gidip rahat davranan türk kızlarına demediğiniz kalmıyor.

ama erasmusla gelip rahat davranan yabancı kızlara ya siz aşk, siz arayıp da bulunamayan.. methiyeler.

bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu.

kızlar kezban da olmayın, karaktersiz oynak bir tip de olmayın. her şeyin ortası iyidir. olduğunuz gibi davransanız yeter.
    6 -1 ... eylulsabahi
  4. 4.
    Farklı kültürden gelen kızlardır. Sarışın, upuzun boylu kızların olduğu bir ülkeye gittiğimde de biz dikkat çekmiştik. Kısa boylu, koyu saçlı kızlar olarak. Burada yüzüne bakılmayan Türk erkeklerinin de yurt dışında baya alıcısı olduğuna göre kimse kimseye Türk kızı-Türk erkeği diye posta koyup karalamasın. Her zaman farklı olan talep görür. Burda o kızları yüceltip Türk kızlarını baltalıyorsunuz da acaba onlar kendi ülkelerinde de öyle mi görülüyor? Saçmalıyorsunuz yine.
    2 ... vasilissa
  5. 5.
    Nerede oldukları bir türlü görülemeyen kızlardır. Erasmustan gelen binlerce kız var ama hiçbiri meydanda yok amk. Bunları kabul eden ev sahipleri oluyomuş, benim evimde kalsın türkçe öğretirim lan.
    ... kendine hayran adam