1. 58.
    hakkında bir sürü şakalar,komiklikler yapılmış vahim olay

bunu yapan internet trollerini geçtim onlar zaten her şeyle dalga geçer de bunu onedio gibi kadın hakları savunan (!) son derece lgbt hakları savunan bir site de yapıyor

şimdi şu olayda enayi nickli kişi ile öykü denilen kızın yer değiştirdiğini düşünelim ve öykü denilen hanım kızımız sevgilim beni böyle aldattı deseydi sosyal medyada ne gibi tepkiler olurdu onedio hiç havalara bakma görüyorum ben seni erkek terörü işte erkek ahlakı diye sayar söverdin değil mi

bir de şu açıdan bakalım bu enayi isimli arkadaşla dalga geçenler yüzünden enayi isimli kişi gururuna yediremeyip intihar etse ne olurdu hepiniz havalara bakar suçu birbirinize atarsınız

hatta gidip öykü denilen kişiyi öldürse ne olurdu yine onedio gibi sitelerin feminist tayfası erkeği şeytan ilan ederdi

çok enteresandır erkek aynısını yapsa ne orospu çocuğu olduğu ne gavat olduğu kalır ama kızın biri gidip sevgilisine kazık atıp erasmusta çaktırınca güçlü kadın mı oluyor şimdi seni tanıyorum ben sen çadır festivaline gidip de burada yaşanan burada kalır kafasında sevgilisi olduğu halde kendine çaktıran kızsın değil mi doğru söyle bak o yüzden bu olay da sana gülünecek bir şey gibi geldi değil mi

T: ciğeri beş para etmez bir kız yüzünden dalga geçilen bir adamın olduğu olay.
    2 ... arkham knight
  2. 59.
    bariz sosyopat. 4 kere buluştuğu kız için bana neden vermedin diye binlerce tivitlik flood yapmış. iyi olmuş götverene.
    ... resty
  3. 60.
    bu arada arkhama katılıyorum.
    kadın yıkık olsaydı femenler desteklerdi.
    erkek olunca vuruyorlar.

bunu biliyoruz.
    1 ... mavi gozlu kizlari severim