1. 1.
  kerkük ve türkmen türkleri için yapılan, devlet bahçeli açıklamasından sonra, yapılan yorum.

  --spoiler--
  osmanlı devleti buralardan elini çektikten sonra kimse bize sahip çıkmadı. bizim arkamızda 300 milyon türk vardı. şimdi gelmeyecekseniz bir daha gelmeyin!
  --spoiler--

  dün de demiştim;

  artık saldırı boyutunu geçip, soykırım olarak değerlendirilen olaylar. ve hiç kimsenin sesi çıkmıyor, bu dünyada müslüman olmak ve dinini yaşamak için mücadele etmek çok büyük bir suç. küçüçük bebeklerin su kenarına vurduğu, binlerce insanın cansız bedeninin sosyal medyada gezdiği ve bizlerin bile fotoğraflara bakarken, kendimize lanet etmemize sebep olan katliamlar.

  hayatlar o kadar ucuz ki, insan hakları diye bağıran hiçbir kuruluşun sesi çıkmıyor. ne oldu sesiniz mi kısıldı. bize bir pkk'lı teröristi astırmamak için, idam cezasını kaldırtan ab birliği, nerdesin? bir gazeteci tutuklandığında, endişe duyan ab birliği ülkeleri, nerdesiniz.

  insan değil insanlık ölüyor!

  aslında ben neden size kızıyor ve saçma sapan sorular soruyorum ki.

  en büyük sesi çıkması gereken müslüman ülkeleri, size seslenmek isterdim ama siz o kadar kör ve sağırsınız ki, seslenmeye bile gerek görmüyorum. sizlerin adı sözde müslüman, gerçekte değilsiniz. suudi arabistan gibi bir çok ülke amerika nın uşağı, kölesi. emir gelmeden siz "guk" bile diyemezsiniz!

  ama şunu bilin ki sizlerin hesabı daha çetin olacak!!!

  ayrıca, çok haklı bir söylem!!!
  2 ... kuresel ikinma 2