bugün

(bkz: hele gel)
*akp istanbul milletvekili.
*akp ordu büyükşehir belediye başkan adayı.
*hukukçu.
ordu' nun yeni büyükşehir belediye başkanı. akp oylarının artmasına neden olmuştur. %53 gibi bir oy almıştır.
hayırlı olsun.
Sivas caddesi şarkısı güzeldir.
Tedes'i Karadeniz'in başına bela eden başkandır. Çok şükür ki zulmü bu ara hafifledi. Egoist ama bir numarası olmayan Başkan. (bkz: hep traaş)
tam bir yalaka olan ordu' nun büyükşehir belediye başkanı.

yala oğlum tayibi. yalaki vekil, bakan olabilesin.
Demin cnn Türk'te ordu'daki sel felaketi hakkında canlı yayındaki konuşmasına denk geldiğim ordu belediye başkanı. Adamı cidden takdir ettim, hem alınan tedbirleri ve bu tedbirlerin nasıl can kayıplarını engellediğini bir hukukçu olmasına rağmen bir inşaat mühendisi edasıyla anlattı hem de sahadaki çalışmaları ordu'da geçmişten beri yapılanlarla beraber çok net açıkladı.

E olması gereken bu diyeceksiniz şimdi, haklısınız ama Genelde Türkiye'de olaylar böyle işlemez de ondan dikkatimi çekti. Böyle felaketler yaşanır, belediye net bi halt yapmaz ve yetersiz kalır, belediye başkanı da basından kaçmak için köşe bucak saklanır. Adam takım elbisesini çıkartmış sahada afad ekipleriyle beraber.
görevden alınmış olan eski ordu büyükşehir belediyesi başkanıdır.
(bkz: yarınlarım zorda benim)
istifa etmiş.

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
istifa etmiş ordu büyükşehir belediye başkanıdır. kesin istifa et baskısı yapmışlardır diğerlerine yaptıkları gibi. hani seçilmiş olana saygı, hani halkın iradesi?
Baba sarkilari vardir. Mutlaka dinleyin.
Tarzini ve sesini sevdigim sanatcidir.
Gelen anketlere göre ordu bbb yarışında önde olan iyip adayı. Seçimi kazanırsa 2019da feci cortlayan iyip çok daha zayıf bir anında bir bb kazanmış olacak. Ha ben çok geçmeden akpye geri döner diye düşünüyorum. Meral apla bi türlü öğrenemedi bu işi.