1. ?.
  ruh halini çok merak ettiren zavallı kişiliktir. bu tip insanlar, genelde entry nizi okurlar eğer batıcı özelliğe sahipse okuduğu entry niz, hemen ulan adam lafı sokuşturmuş ben ne yapayım dur hemen eksilere başlıyım, şeklince olaya girişirler, en azından bu şekilde oluyor hissi verdirirler. genelde eksiler, birilerinin hazmedemeyeceği tipte entry ler girdikten sonra başlıyor da.
  3 -19 ... sekerpinar
 2. ?.
  (bkz: erol taş)
  1 -1 ... miceddere yiyen adam
 3. ?.
  gün içinde aklına gelen (aklına atlamak lazım) ve sözlüğe gelip özene bezene buraya yazan ve yazdığı saçma salak entry'sine bir eksi oy alıp, intikam (kendi küçük beynince) alma duygusuyla (duygusuna sıçmak lazım) okuduğu okumadığı her entry'ye eksi oy veren puştumsu maldır.

  editimsi: başladın gene puştluğa !
  1 -3 ... iristomagnetic
 4. ?.
  özellikle bu puşt gece yarılarında buralardadır.
  3 -3 ... the riddler
 5. 1.
  Kendinin bi halt sanan milleti cekemeyen bir olusumdur .
  1 ... kunger
 6. 2.
  acaba aynı puşt mu? diye merak uyandırası.

  (puşt görev başında...)
  2 -2 ... golhiat
 7. 3.
  ''Seri halde enrty silen puşt'' desen daha doğru olurdu denilebilir.
  -1 ... kaynanasiz pilot
 8. 4.
  karması yerlerde olan puşttur.
  5 -1 ... arthas menethil
 9. 5.
  ezik tatminsiz acınası kişiliktir. ancak bunu kabul etmez acayip fırlamayım falan der. mevzu basittir herkes hayata yeterli donanımla gelmez. bazılarının ayakta kalmak olmasa da ilgi çekmek için farklı yollara başvurması kaçınılmazdır. youtube'deki garabet ucube videolarındaki adamlarla bu seri eksici aynı kişidir. muhtemelen ne dediğimiz hususunda zerrece fikri yoktur. bu yazılanları okurken yüzündeki sivilceyi sıkmakla meşguldür. kızmak anlamsız hayat herkese yeterince bonkör değil. bir şekilde kendilerini var hissetmeleri gerekir. fark edilecekleri tek varoluş şekli bu. daha iyisini yapabilseler çoktan yaparlardı. orhan pamuk, ya da homeros değiller besbelli.
  ... asitbazdengesi
 10. 6.
  adı üstünde puşttur. fazla söze ne hacet.
  ... zurnaninzirtdedigiyer