1. 1.
  grayjacket isimli yazar arkadaşımızın yaptığı hadisedir. Kendisi açıkça "entrylerimi alıp giderim."** demiştir. şahsen beni çok üzen bir durumdur. Şimdi ben sözlükte kimin ne yazdığını, daha doğrusu hangi başlıkta ne okuduğumu , hangisine güldüğümü hangisine hak verdiğimi ,hangisine üzüldüğümü hatırlayabilirim, ama bunları kim yazdı dersek hatırlamam imkansız gibi bir şey*. Ben bir daha baktığım zaman artık o başlıklarda bir eksiklik hissedeceğimden eminim. Kardeşim gidiyorsun niye entryleri götürüyorsun, madem götürücen niye yazıyorsun*. allah iyiliğini versin. hayırlı teskereler.**
  2 ... zero95
 2. 2.
  (bkz: kafama sıkar gıderım)
  1 ... ümit
 3. 3.
  bavuLumu topLar giderim anLayışı.
  ... volcan
 4. 4.
  yüksek ücretlerle sözlükler arası transfer olan ünlü yazarların entylerini ve sözlük binasındaki eşyalarını toplayıp yeni sözlüklerine yol almadan önce haykırdıkları söz.
  2 -1 ... martyns
 5. 5.
  ben bu sözlüğe fazlayım düşüncesi içinde olan arkadaşların yapabileceği eylem
  ... mit
 6. 6.
  (bkz: al entrylerini ver entrylerimi)

  sözlüğe vakti zamanında gönül vermiş birinin hüzünlü sözleri de olabilir.
  ... snakesawar
 7. 7.
  kendisine yapılan haksızlığa bir tepki olarak yapılabilecek eylemdir. düşünül'e'mez geride bırakılan yazarlar; en kötü anında rastalayıp da yüzünde tebessüm uyandıran entrylerini gören, anla'ya'maz yazarların onu ne kadar çok sevdiğini, o olmazsa buraların çekilmeyeceğini ama bilir ki; onu seven ve onun sevdiği tüm yazarlar da ona hak verir.

  edit: bu aylar önce giden bir yazar için yazılmıştı.
  ... redwinemania
 8. 8.
  sözlüğü bırak(tırıl)ma nedenine göre hak verilebilecek eylemdir. sözlüğün kalitesi için çalışmış (bkz: bu sozluge kalite getirmeye geldim)* ama başarılı olamamış yazarsa, biraz sitemli biraz buruk sözlüğü terk ederken siler entrylerini. ha nereye götürür, başka bi sözlüğe mi taşır, yoksa geri dönüşümsüz mü siler bilinmez, bilemeyiz, bilemezsiniz..

  (bkz: ne diyorum lan ben)
  1 ... redwinemania
 9. 9.
  entrylerini de alıyorsa burda yazılanlarn hiçbiri gidenlerin değil sonucuna varmamızı sağlayan başlık.*
  1 ... doksanüç
 10. 8.
  bana biryerlerden tanıdık gelen bir cümle lakin bunu yapan yazar yanına aldığı üzerine kırk kez kastığı entrylerini öyle kolay hiçbir sözlüğe götüremez önce girer ortama geyik üzerine mi geyik dönüyor, bilgi üzerine mi geyik yapılıyor şööyle bir bakar ben de biryerlerde ünlü bir yazardım ama tabi bu ünümün iyi olduğu anlamına da gelmiyor kazıklı voyvoda da baya ünlü bir kardeşimiz*
  1 ... sosyete kizi suzan