1. 1.
  sözlük yazarlarinin okuduklari entry'lere oy verme üsengecligini üzerlerinden atmalari icin acilan kampanyadir. 3 asamali oylama butonlarindan birine basmak yazarin yazdigi entry hakkindaki fikrini beyan etmektir bir anlamda. madem okuyorsun neden oy vermiyorsun? (bkz: cizmedin ki kesesin) (bkz: oylama butonuna basmakla maus eskimez) (bkz: cin atasözleri)
  24 -8 ... aftermath
 2. 2.
  bu entry ı bırkac zaman sonra yazarların butun entrylerı gozukunce yapılsa superlı olabılecek eylemdır.. suanda da super olur aslında
  hadı oy verelım...
  6 -3 ... meleklerde aglar
 3. 3.
  (bkz: oy verelim vermeyenleri uyaralım) oy vermek yazarımızı daha iyi ve hırslı bir şekilde yazmaya teşvik eder.bu da sözlük ve yazarımız için iyi bir durumdur.
  bireysellik herkes için vazgeçilmez bir kavramdır ama unutulmaması gereken bir şey ; bireysellik bencil lik değildir.
  8 -1 ... kacak kelebek
 4. 4.
  her yazar entry'si girildikten sonra imzanın yanına gizli bir ''dimi'' koyar, bu aslında orda değil beynindedir, işte bu oylarda o dimilere cevap olarak ''di'' veya ''diil'' der. Güzeldir, küçüktür, ayrıntıdır, kalite ayrıntılarda gizlidir.

  (bkz: kalite ayrıntılarda gizlidir)
  (bkz: ago tatmini)
  8 ... andromedian
 5. 5.
  katılınası kampanyadır...
  6 -2 ... speechbubble
 6. 6.
  (bkz: oy vermekten aciz yazar)
  5 -1 ... denizci cakabey
 7. 7.
  bence bu oy olayından ziyade yigidi ve yigideleri öldürsekde haklarının verelim olayıdır yakısanı yapmamız gereken asil olunası bir durumdur.
  6 ... karpuzkabugu
 8. 8.
  (bkz: yazarların kutsal görevleri)
  6 ... enterezan
 9. 9.
  Üşengeç yazarlara açık bir davettir, geri çevirmek olmaz.
  5 -1 ... defne
 10. 10.
  sözlük okur yazarı olmanın öncelikli şartlarından biridir. bir etki tepki ve gelişim sürecinin ilk adımıdır. oy ver ki oy alasın. eksi yada artı oy ne farkeder ki sonuçta okunmuşsun bundan önemlisi var mı..
  5 -1 ... eşşağan ala gazuğu