bugün

işsizin birinin rahat durmaması yüzünden bir çok yazarın başına gelen durum.

efendim bi 10-15 dakika önce kapım çalındı. 2 tane polis abimiz ellerinde dosyalar. geldiler dediler böyle böyle birinin dini değerlerini şeetmişsin entry ya da muhtemelen başlıktır ki yazıp yazmadığımı bile hatırlamıyorum ama 9 yaş ve peygamberlik üzerine küfür ve hakaret içermeyen bir şey.

- system error sen misin dediler benim dedim.

yalnız dosyaya bakılırsa epey bir nick vardı. hele inci sözlük gırla gidiyor. ben diyeyim 100 siz deyince 200 nick var rahat.

işin yoksa bir de ifade vermeye git. vay arkadaş. hapiste don fanila falan gönderin lan bari. *
acayip güçlü olduğunu söyledikleri allahı insan kanunlarıyla korumaya çalışıyorlar. komik canlı şu müslümancılar.
Reza hamlesine karşı yapılmış system error hamlesi. Akıllıca.
açıkca küfür ve hakaret olmadığı belirtildiği halde halen küfür ediyosan olacak o yeaaa diye kuduranları göstermiştir. düşün bak böyle tipler lafı götünden anlayıp devletin polisini yoruyor bir de.
internette ona buna sövüp hakaret edip ceza almayacaklarını sanan kerizlere iyi oluyor.

Vpn olsa bile bulurlar ona göre. Yoksa tüm teröristlet, sübyancılar vpn kullanırdı.
Olabilecek birşey. insanlar yazdıkları twit yüzünden karakolluk olmuştu.
dini değerleri şey olmuş tiplerin işgüzarlığının eseridir.

bu zevatlar nedense çocuk tecavüzlerine, çocuk gelinlere, sidik içmeyi kutsayan hadis uyduranlara, islami terör örgütlerine takılmazlarda gerçeği söyleyenleri susturmaya çalışırlar. sözde %90 müslüman ama biri bişey dedi mi vayyy diye hemen saldırıya geçerler.

olm siz dininize güvenmiyorsunuz. önce gidin dininize güvenmeyi öğrenin.
Mağdur Recep Tayyip Erdoğan şüpheli adım soyadım şikayetçi K.h mağdura bak şüpheliye bak dedim neyse allahtan hepsi arkadaş gırgır yapıp çıktık.
Adliye'de Savcı'nın karşısına geçip ifade vermektir.
Ter basar.
(bkz: beyin işlemlerini başlatın)
rahat olun, 0 0 7 abiniz bu konuda yanınızda. e tabi ki ücreti mukabilinde.
Kuşkusuz ben 2 gün nezarette yattım entry yüzünden. Emniyet müdürü diğer entryleri okuyup bıraktı.
kendimi saçma sapan bi entrymden dolayı ifade verirken bulmak isterdim. ama öyle siyasi konu falan değil. ne bileyim entryimin birini 52 yaşlarında, kısa saçlı, iki kedisiyle kadıköy'de yaşayan, hafif toplu ve en önemlisi feminik bi avukat abla denk gelip alınsın, cinsiyetçilik iddiasıyla hakkımda şikayette bulunsun, bi sabah eve tebligat geldiğinde buna önce canım çok sıkılsın sonra süreç ilerledikçe durumdan keyf almaya başlasam. ne bileyim gidip adliye'de savcıya ifadelerimin asla ama asla cinsiyetçilik olarak addedilemeyeceğini tamamen aihm içtihatlarında benzer olaylar ifade özgürlüğü kapsamında ele alınmış olduğunu, bildiğim kadarıyla türkiye'nin de hala avrupa hukukunu anayasa mahkemesinden bile ötede en kök hukuk sistemi olarak kabul ettiğini falan anlatsam. böyle bi anım olsun isterdim mesela.