bugün

entry silinme nedenlerinden biri. amma ve lakin o kadar silinen entarim arasında yalnızca bir kez bu nedenle silinmiş bir entarim var.

yaklaşık bir yıl önce magazin programlarında sık sık gördüğümüz maymunların biri hakkında esaslı bir yorum yapmıştım. ya ilgili kişi bunu okudu ve bizim modları uyardı, ya da über yazarlarımızdan biri yıllar önce girilmiş bir entariyi gammazlama niyetine girişti ki, bu entry, ilgili nedenle silindi.

son derece dikkatli modlarımıza gösterdikleri hassasiyet için teşekkür eder, yüğsüklerinden öperim.
türkiye cumhuriyeti anayasasına göre suç teşkil edecek şekilde girilen entrylerin sebeplerindendir.
sozlugun dusunceli oldugunu gosteren silik sebebi.

6000 e yakin entry girmis ve yaklasik 2 yildir sozlukte olan biriyim. boyle bir silik sekli oldugunu bilmiyordum. ilk defa bu sebeple silik sekmemde karsilastim.
''orospu çocuğu sözcü gazetesi'' yazdım diye bana da gelen sözlük uyarısı.
(bkz: gürcü dölü) ve (bkz: gürcü piçi) olarak tanım şeklinde girdiğim başlıklardan sonra karşılaştığım uyarı. ulan gürcistan'da hiç piç yok mu, israil dölü, türk dölü oluyor da gürcü dölü niye olmuyor diye soramıyorsun çünkü zall demiş, kurcalamayın fazla diye.

anlıyoruz ki sözlüğün göt korkusudur. merak etmeyin 7 haziran'dan sonra korkacak bir şeyiniz kalmayacak, hatta hiç birimizin.
sözlükteki girilerin çoğuna gelmesi gereken uyarı. insanlar farkında değil ama çoğu gg.
Vay be suç işlesim resmen diye beni havalara sokan silik sebebidir. yeğenimle gece gece delirmeler basligina yazdiktan sonra basima gelmisti.

(bkz: thug life)
Yazardan ziyade sözlüğü yasal yönden sıkıntıya sokabilecek entrylerin silik sebebi.

istatistik kasan gammaz ve yetkililer bir hayli abanıyor şu sıralar..