bugün

sözlüğe vpn ile girilerek çözülebilir.
bundan sonra benim gibi her gün ayrı bir internet cafeden gir arasın dursunlar

hapishanede yatarken gerisini düşünecek çok vaktin olacak.
O değil de koğuşa giriyorsun kolpaçinodaki gibi bi ağa var, kolları façalı adamlar ortam duman altı olmuş. Duvarda (bkz: bergen) resimleri falan var. meydancı allah kurtarsın kardeşş diyor hayırdır niye düştün buraya?
Bu bizim ponçik de götte gri eşofman üstünde star wars baskılı tshirt, ürkek bi güvercin gibi, intri yüzünden abi diyor.
Lan o daha beter ceza be hücreye atsalar ondan iyi amk.
Ağa böyle sebeple düşen adamı hanımağa yapar orda.
Bari namus meselesi falan de lan girersen içeri.
o kadar güzel loglama yapılıyor ki istenildiği taktirde standart internet kullanıcıları ve ben bir şeyler biliyorum deyip aslında az bucuk bilgisi olan bilgisayar kullanıcıları da dahil çok rahat bulunabilir. sadece biraz mesai gerektirir bu işler. sorun şu ki milyarlar hatta trilyonlarca satır log kayıtlarının arasından sizin fark edilip bulunabilmeniz.

işte bu noktada şu kriter devreye girer; "çok fazla sivrilen".

ama birilerine hakaret ederken bu durum sizleri korkutmasın! korkudan dolayı birşeyleri yapmaktan kaçınmak yerine insan olduğumuzdan dolayı hakaretten kaçınalım. hakaret etmeden, birbirimizi anlamaya ve anlatmaya çalışarak insan gibi yazalım. sonrasında "bin biyli bişiy dimidim sirhiştim" gibi çümlelerle kıçınızı kurtarmaya çalışırsınız. çok daha küçük düşürücü bir durum olacaktır. arkasında durulamayacak sözler ağızdan çıkmasın. lütfen.
fikir özgürlüğünü buzluğa bırakmanın pratik halidir.
değişik durum. lan emre seni kim ciddiye alır olum korkma. evet.
Düşünce mi özgürlüğü mü 4 kere hacca gittim aha dayıya sor.
başkanlık sistemi konuşulan meclisin etrafı toma dolu neden millet kendi seçtiği yönetimini etkileyemesin diye, bu sadece meclis etrafında değil, her yerde olacak bu internette de bu şekilde olacaktır. her an pkk lı, fetöcü, faiz lobici yok oncu buncu diye hapis yatabiliriz neden peki?

çünkü mecliste ki fetöcüler dururken rejim değişikliği yapmak isteyen, başkanlık sistemini gerçekleri anlatmayalım deniyor bizlere! sadece meclis etrafında ki tomalar ve polislrr bile nasıl bir başkanlık olacağının garantisi!
Hapishanede karizmanızın çizilmesine neden olabilir.

- kardeş, Allah kurtarsın neden girdin? Töre cinayeti mi?

+ yok abi. Ben şey.. Entry girdiydim.
hapiste taşak oğlanı olursunuz.

-niye burdasın?
-entry yüzünden. (bkz: swh)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.