bugün

sözlük formatına aykırı olan yazıdır. buradan o moderatöre sesleniyorum yazdığım entry şu'dur.

'gezi eylemlerine destek veren herkesin allah bin turlu belasini versin. bunun da capsini alin bi yerinize cikti yapin.'

bu entry sözlük formatına aykırı deniyor. ulan günde bin tane islamiyete laf atılıyor dalga geçiliyor. ve bunlar sözlük formatına aykırı olmuyor değil mi sizin de allah bin türlü belasını versin. siktirin gidin sikmişim sizin sözlüğünüzü terbiyesiz ahlaksızlar. ulan biraz subjectif olun biraz tarafsız olun pislik moderatörler. zall senin de karakterini kişiliğini bilmiyorum ama böyle bir sözlüğe böyle yancı moderatör alırsan senin de karakterini göstermiş olur.

!! ülkemizin değerlerine dinine ırkına laf atan binlerce terbiyesiz ahlaksız insanın burada girdikleri entryler sözlük formatına aykırı değil ise zaten benim burada işim yoktur. ama benim yapılan şu ifadeye aykırı diyorsanız helal olsun size derim. şimdi mümkünse eğer hala aykırıysam tabi üyeliğimi silin. vallahi billahi çok mutlu olurum. karaktersizler!! kafirler!!