bugün

kıt beyinlerin anlayamadığını düşünerek yapılmış açıklayıcı hareket. bazen de keyiften yapılır. *
herkesin yazılanı ilk seferde anlayamayacağı dü$üncesi ile, yazarın yazdıklarının daha anla$ılabilir olması adına yaptığı eylemdir.
yaptığı ironiye güvenmemektir. benzer bir şekilde entry sonuna "hadi eksileyin bakalm", "çekinmeyin eksileyin" şeklinde garip söz öbekleri yazmakla aynı ruh halini gerektirir.
ironi yapanların entry sonunda bunu belirtmesi zorunlu kılınmalı. daha dün trollüm diyen adam bugün "s*kim hıyar" dese, elde tuzluk 50 tane kovalayanı çıkıyor.
akıllıca bir eylemdir.
bi ara (bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz) cümlesi ile yapılması revaçta olan durum
bir ironi varsa bile onu bok etmektir. nedir bu anlaşılma gayreti işte ben de bunu anlamıyorum. sözlüğün tamamına hitap etmekse amaç, düz ve basit cümleler kurarsınız, amacınıza ulaşırsınız. bir de burdaki asıl sorunun, oy kaygısı olduğu ortaya çıkıyor daha beter oluyor yani. yok ben ironi yaptımlar, burda ironi varlar. var oğlu var...
du' serdar ortaç'tan gelsin;

(bkz: binlerce dansöz var) *
ironinin tadını kaçırmaktır. fakat öyle yavrucaklar denk geliyor ki bazen ironiyi anlamayıp eksi vermesini geçtik, özel mesajla çemkiriyorlar. *
aptalların eksilememesi için yaplsn eylem.
güncel Önemli Başlıklar