bugün

bahsedilen yazar kişisi hemen hemen her entrysinin sonuna ''evet'' yazar. birkaç aydır çoğalan sözlük içi adet midir nedir bilemedim. ama kimi zaman adamı sinir etmeye yeten ufak bir ayrıntıdır. o eveti oraya koyarak neyi amaçlar çoğu zaman anlaşılmaz. ama akla ilk akla gelen amaç dikkat çekmektir. yeterince çektiniz lütfen daha fazla saçmalamayınız. her şey tadında güzel.
yavşaktır. evet.
(bkz: fikir mühendisi fikri)
(#14774766)
terbiyesizlik yapan yazardır. net. evet.
sanki sözlükle konuşuyormuş gibi hisseden entry den sonra evet, ben böyle düşünüyorum imajı veren yazardır. arada şahsımında yaptığı şeydir, evet.
prensip meselesi olabilir. evet yazmazsa içi rahat etmeyecek belki. evet
evet hoş bir durum değildir efendim. '' kanka başına koydum sana uyar mı??''. gibi espriler türetilmesinde emeği olan yazar.
(bkz: syd)
(bkz: ekşisözlük)
her insanın farklı bir konuşma biçimi vardır. güzel olan ise, o cümleyi gördüğünüzde nicke bakmaya gerek duymamaktır.
bahsedilen yazardan sonrasını okumadım. evet.
yetmez ama evetin etkisinden henüz kurtulamamıştır sayın yazar efendimiz.
-cevap veriyorum yes.
belki bu son evet yazdığı entry'si olacak yazardır. evet.
Daha önceden de yazılmıştır. evet. (bkz: her yazdığı yazının sonuna evet diyen lavuk)
(bkz: açtığı balşığa entry girilince sevinen yazar) evet katılıyorum her entryinin sonuna da evet getirilmemelidir efendim bazen ortaya, başa, yana falan getirilmelidir. evet.
+benimle evlenir misin? evet.
-eveeeet eveeet evet.
çoka ayıp eden yazardır. evet.
her lafın sonunda "anlaşıldı tamam" denilen polis telsiz görüşmelerini andırır.
evet öyledir. evet.
(bkz: yetmez ama evet)
sadece entry sonuna yazıyosa, maldır. Ancak benim gibi konuşurken de istemsiz bir şekilde ağzından çıkıyorsa, kendini bir an kemal sunal gibi hissediyorsa, bu iyi bişeydir ve sözlükte kullanması da normaldir.
(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=Ht9f35VshKk).
%90 troll olma ihtimali vardır. uzak durulması gerekir.
hızını alamamış olabilir, üstüne varmayın.
ben de onlardan biriyim *
(bkz: 3 evet ile uğurluyoruz)
anlama güçlüğü çekenler için anladınız mı hııı!! manasında kullanıyor da olabilir. net kadar itici değildir kanımca. daha neler öğreneceğiz sözlükte hadi bakalım.