1. 1.
  Muhteşem zekaları ve mizah duygularıyla akıllara durgunluk veren tayfadır.

  Amk 15 yıl falan oldu ilk yapıldığından beri, ve hala troll olmaya heveslenen her göt lalesi entry sonuna “evet” yazdığında çok orjinal bir şey yaptığını sanıyor.

  “Tek satır tanım + evet” işte bu ya! kimsenin aklına gelmemişti, artık seni bu tarzınla hatırlayacak herkes.
  13 -1 ... samgold
 2. 2.
  Haklı tespit. Eved.
  5 ... serdarsl06
 3. 3.
  aynen abi ya, evet.
  5 -2 ... artificialhuman
 4. 4.
  Bunlar genelde sürü halinde takılırlar ve asla taviz vermezler sonuna böyle bir kelime koymaktan. Şiddetle kinimaktan başka da elden bir şey gelmez o yüzden saldım çayıra mevlam kayıra demekten başka elden bir şey gelmiyor maalesef. Naevet.
  14 -1 ... kale3112
 5. 5.
  Ahahah ironik destek vererek yine “evet” yazıyorlar. Ne kadar zeki çocuklar ya!

  Bir de böyle cümle alemi çok sinirlendirdiklerini falan sanıyorlar ya, evlere şenlik.

  Bu geri zekalılara amme hizmeti babında;

  Vakt-i zamanında bi bruker vardı, “bilmem ne yapan+sıfat+tip” kalıbıyla meşhur. Ekşi’de istisnasız herkesi uyuz ediyordu. Uçurulmasa gayet başarılı da olacaktı. Pek yaratıcı bir yönü yoktu ama o zaman için orjinaldi.

  Bir süre peder zickler’le devam etti o iş ama onun şanssızlığı sözlük sahibince desteklenmek oldu. Sevilen trollün ömrü çok uzun olamıyor.

  Sonra mesela, siyasi trollükte airlangga çok başarılı oldu. Neden? Çünkü adam hem zeki, hem de orjinaldi. Kendine has kalıp başlıkları vardı: bilmem neyi sevmek için 7 sebep, gibi gibi. Onun çakması nasılbirdemokrasiistiyoruz çok götüremedi, çünkü yeni bir şey koyamadı ortaya.

  Gökyekelibozkurt’un net bir tarzı yoktu ama o da orjinaldi. Tabi hesabı 4-5 farklı kişi kullandığından ortaya çıkan garabet de ilginç geldi millete. ifşa olana kadar baya etki yarattı.

  Ama yekten bu “evet” sikkoluğuyla bir yere gelen, olumlu ya da olumsuz tepki yaratan kimse yok. Onu kullanan troller de ondan ibaret değildi. Ama Buradaki en bilinen trollün bile olayı sadece bundan ibaret.

  O yüzden sizden bir sik olmuyor ve olmayacak, diyesiyim.

  silme geri zekalı olduğunuz için bu denli basit bir şeyin ayrımına da varamıyorsunuz.

  Yani hiç değilse bu işin mantığını öğrenin. insanları öfkelendirmekle “öff yine bu amına kodumun beyinsizi” dedirtmek arasında ciddi fark var.

  Kolay gelsin.
  4 -3 ... samgold
 6. 6.
  en yavuuuuşaaaakkkk tayfadır evet.
  -1 ... uzay muhtari
 7. 7.
  Vurduruyordur evet.
  1 ... karton toplayan cocuk
 8. 8.
  samgold

  on birinci nesil yazar

  evet yok.
  2 ... adrian monk
 9. 9.
  kardeş pardon ama sinirlenmiş gibi duruyorsun? evet..
  ... artificialhuman
 10. 10.
  Hadi oytuncuğu anladım da siz ne boksunuz lan? Ne bu bitmiş modayı devam ettirme çabası? Bir de nevilevile çöpü vardı bunu devam ettiren. Troll mantığınızı sikeyim.
  1 ... abyssos onsra