bugün

ben günde şu kadar entry giriyorum, ben bu kadar giriyorum diye sik* yarıştıran garip insanlardır.yapmayın çıkın arada bir gezin dolaşın hayatınıza bakın.
büyük ihtimaller populer olma çabasındaki birkaç dallamadan başkası değildir. dallama dedim , çünkü hakkaten öyle. dallama çünkü , önemli olan sayı değil işlevi. henüz bunu bilmiyor. dallama çünkü , arada güzel bir şeyler yazıyor fakat yazdığı diğer boş entryler ve vermek için verilmiş bkz ler ile güzel olanları da örtüyor , unutturuyor. o adam bir dallama çünkü hayatının uyku haricinde geçirdiği kısmını bilgisayar başında tek sayfaya bakarak ve tek tuşa * basarak geçiriyor. o adam dallama çünkü onca entry yazıp bazılarında ayarı yiyince ''ne yapsam da bu adama bir laf soksam'' diye akşama kadar düşünüyor , bir taraflarını yırtıyor... oysa bunlara hiç gerenk yok canım... yarın hava güzelmiş. haberleri dinledim , gel ben seni bir yerlere götüreyim , insan içine çık biraz. belki bir kız arkadaş falan da bulursun ha? o zaman eski sevgili başlıklarına entry girmekten de vazgeçebilirsin *
birinci nesilim 227 entrym var, bir haftada benim toplam entry'm kadar entry giren adamlar var., buna da başka açıklama getiremiyorum. ne olucak bildiğin bütün dillerdeki bütün kelimeleri sözlüğe yazsan bi dah aratılmayacak bile
forumla sözlüğü ayıramamış yazarlardır.
bira içip sidik yarıştıranların sözlükler icat olduktan sonra dönüştüğü insan tipleri..