bugün

bu sözlükte anlayamadığım ve varlığından şüphe duyduğum psikolojidir. adı üstünde entry oylamak. vereceğiniz oy entryi kapsamaktadır. bu açık ve net. ancak bunu anlayamamış insanlar var. ve maalesef içeriğe bakmadan yazar isimlerini oylayanlar mevcut. zaten toplumun genelinde de bu davranış biçimi yok mu ? düşündüğü, söylediği ne olursa olsun kişilere bakarak hüküm vermek. ayrıca : (#19488179)
Tamamen kendi düşüncesiyle doğru orantıdadır. Kendi gibi düşünmeyen entry kötüdür. Aynısını söyleyen iyidir. Buda sürekli çatışma, ve rekabet içindeki insanın doğal bir sonucudur. Empati yok, hoşgörü yok.
Not: oylamalarınız çokta sikimde diyen bir yazarın söylemidir.
kişinin kişiliğini test edebileceği bir psikoloji emsali. bir entry hakikaten bilgilendirici, mantıklı ve perspektif bir açıyla yazılmışsa, ve kitle bunu sırf kendi kişisel görüşlerine ters düştüğü için eksiliyorsa samimiyetsizdir. hayvanların yenmesini etik bulmadığın ile ilgili entry giriyorsun, yarım saatlik bir zaman dilimi içerisinde defalarca eksileniyorsun, neden? çünkü eksileyen kitle yazıyı mantıksız ve veya iyi bir entry olduğunu düşünmediği için değil, kendisi et yediği için eksiliyor. eminim şu cümleyi kurduğum için bir çok kişi bir daha eksileyecektir. ama benim eksilenmek ile ilgili, nick altıma yorum yapılması ile ilgili bir kaygım yok. bir entry'i sırf senin perspektif'ine zıt olduğu için eksiliyorsan, yazar olduğun hakkında şüphelerim var. zira objektif bir kişilikte birinin yapmayacağı bir şey bu. ben entry'lerin oylanmasını, salt okuyarak geçiştirilmemesini ve çok beğenilen bir entry'nin okunması durumunda, mesaj ile enty sahibi'nin tebrik edilmesi taraftarıyım. aynı şekilde eksilenen entry sahibine de aynı müsamaha'yı göstermesinden yanayım. bunu da eksileyebilirsiniz.

bir gazeteci, sırf beğenmediği, doğru bulmadığı, medyanın karaladığı birinin ayağına gidip onunla röportaj yapmam diyor ise, hemen kamerasını bıraksın ve evine gitsin.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.